Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, miała przyjemność prowadzić projekt metamorfozy ucz się i pracuj.

Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej. W cześć teoretycznej, Style Coach, przekazała wiedzę z zakresu makijażu oraz stylizacji i odpowiedniego ubierania się. W części praktycznej uczniowie korzystali z usług makijażowych, które wykonywała Agnieszka Świst-Kamińska. Mieli również możliwość robienia zakupów pod okiem Style Coach,a  także korzystać z jej podpowiedzi.

Warsztaty były realizowane na całym Dolnym Śląsku i obejmowały 11 miast, od Bolesławca po Wałbrzych. Wyszkolono aż 106 osób. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaufanie marce Reserved, z która wspólnie mogliśmy realizować projekt. Wszelkie ukłony w stronę salonów fryzjerskich, które zajęły się uczestniczkami podczas szkolenia.