Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, miała przyjemność uczestniczyć w pierwszej edycji Forum Target: Klient zamożny i poprowadzić interaktywny salon dyskusyjny.

Forum odbyło się 21-22 czerwca w warszawskim hotelu Polonia Palace. Celem spotkania było zmierzenie się z podstawowym wyzwaniem, a mianowicie: jak przy szybko wzrastającym poziomie zamożności, skutecznie trafiać do serc i umysłów osób zamożnych, powodując wzrost rynku dóbr premium i luksusowych. Podczas spotkania, poruszono kwestię aktualnego portretu klienta zamożnego w Polsce, preferencji zakupowych i aspiracji najzamożniejszych klientów. Mówiono również o skutecznych narzędziach, właściwym doborze emocji oraz odpowiedniej treści dla budowy zaangażowania Klienta zamożnego, a także o skutecznym wykorzystaniu sense branding do budowy unikalnego doświadczenia Klienta zamożnego.

Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału.

image1