Drogie Czytelniczki!

Specjalnie dla Was rozpoczynamy nowy cykl stylizacji, które będziemy publikować na naszym blogu! Na pierwszy rzut idą kultowe, powracające do łask buty – Adidas Superstar. Prezentujemy je w wyjątkowej odsłonie – posiadają one ukryte koturny. Która z nas nie marzy o wygodzie, sportowej elegancji i dodaniu sobie kilku centymetrów za pomocą jednej pary butów? Każda! Dlatego też przedstawiamy stylizację Rihanny z lekką modyfikacją. Podstawę w tym outficie stanowią buty, które przyciągają wzrok dzięki rozcięciu spódnicy. Idealnie komponuje się z nimi szalenie modny crop top oraz kurtka typu bomber. Delikatne pierścionki i okulary stanowią doskonałe dodatki zgodnie z zasadą: „Mniej znaczy więcej.”. W chłodniejsze wieczory można założyć również czapkę.

1. Kurtka 299zł  /  2. Spódnica 409zł  /  3. Crop top 34zł  /  4. Buty Adidas Superstar 429zł  /  5. Czapka 39zł  /  6. Okulary 249zł  /  7. Pierścionki 44zł