Styl old money to kwintesencja ponadczasowej elegancji, a także szyku. Inspirowany jest garderobą arystokracji i bogatych elit z przeszłości, charakteryzuje się prostotą, klasycznymi krojami, jak i również wysokiej jakości materiałami. To idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie nienaganną prezencję i ponadczasowy styl. Jak się ubrać w tym stylu? Oto stylizacja damska old money!

Styl old money damski – modna stylizacja

Lato to idealny czas na eksperymentowanie z modą i odkrywanie nowych stylów. Dzisiaj proponuję Wam prostą, ale niezwykle szykowną stylizację w duchu old money. Ten ponadczasowy trend cechuje się przede wszystkim minimalizmem, elegancją, a także neutralnymi kolorami. Jeżeli styl old money jest Ci bliski i szukasz inspiracji modowych, dobrze trafiłaś! Oto nasza stylizacja damska w stylu old money.

Podstawą naszej stylizacji jest błękitna koszula w białe prążki. To klasyczny element garderoby, który sprawdzi się na każdą okazję. Wybierz koszulę z dobrej jakości bawełny o dopasowanym kroju. Do koszuli dobierz materiałowe, eleganckie białe szorty. Szorty o długości do kolan będą idealne na ciepłe dni. Dodadzą stylizacji lekkości, a także szyku.

Dopełnieniem stylizacji będą białe mokasyny z ozdobną złotą klamrą. To niezwykle wygodne, a jednocześnie eleganckie buty pasują do wielu stylizacji.

Zestaw możesz uzupełnić paskiem w odcieniu butów albo ramiączek od torebki. Pasek podkreśli talię i nada sylwetce proporcji. Dobierz dobrą jakościową torebkę, np. wiklinową. Całość uzupełnij złotą biżuterią. Doskonale sprawdzą się zarówno kolczyki, jak i bransoletka. Nie zapomnij o okularach, które nie tylko chronią przed słońcem, ale i są stylowym dodatkiem.

 

stylizacja damska old money

1. Koszula błękitna.

2.Mokasyny.

3.Torba.

4.Spodenki białe.