Wybór prezentu na rocznicę ślubu to nie lada wyzwanie. Upominek dla żony lub małżonka jest trudny, bo pragniemy dać coś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju. to samo tyczy prezentu z okazji rocznicy ślubu rodziców, siostry czy najbliższej przyjaciółki. Aby ułatwić Wam zadanie, dziś stworzyłyśmy przegląd prezentów na rocznicę ślubu ze sklepem MyGiftDNA.

Przegląd prezentów na rocznicę ślubu ze sklepem MygiftDNA

Zakup odpowiedniego upominku, obojętnie z jakiej okazji, spędza sen z powiek wielu osobom. Zazwyczaj chcemy, aby osoba obdarowana była zadowolona z upominku, a także, żeby kojarzył się on z Nami. Choć wybór jest naprawdę ogromny,  i mamy z czego wybierać, to wciąż szukamy tego jedynego. Z pomocą przychodzi sklep MyGiftDNA, który oferuje prezenty spersonalizowane. Dzięki możliwości dodania grawera, prezent ma charakter indywidualny i jest jedyny w swoim rodzaju. Jaki prezent na rocznicę ślubu podarować? Oto nasza lista!

Album na zdjęcia

Żyjemy w czasach, w których zdjęcia wykonuje się aparatem lub telefonem. jednak nie ma nic piękniejszego niż zdjęcia na papierze przechowywane w albumie. MyGiftDNA oferuje tradycyjny album na zdjęcia w nowoczesnym wydaniu i możliwość wygrawerowania dowolnego tekstu. Dzięki temu album jest indywidualny i jedyny w swoim rodzaju. Stanowi świetny prezent zarówno na rocznicę ślubu, jak i sam ślub. Jeśli masz dostęp do zdjęć pary, której podarujesz album, to wywołaj je i włóż w album. Będzie to miła niespodzianka i świetny dodatek do upominku!
Okładka albumu jest skórzana, lekko błyszcząca. Skóra jest ekologiczna i wysokiej jakości. Dzięki temu album będzie służył przez wiele lat.

Zestaw ręczników

Wiecie,że mężczyzna ma rację tylko wtedy, gdy obok nie ma żony? No i .. w sumie to mężczyzna ma rację, ale to żona ma ZAWSZE rację 🙂 Takie przypomnienie znajdziesz na zestawie ręczników na stronie MyGiftDNA. Stanowi ąwietny upominek z okazji rocznicy ślubu. Do tego na ręcznikach można dodać imiona. Ręczniki wykonane są w 100% z naturalnej bawełny. Mają wymiar 70×140 cm. Są niezwykle miękkie puszyste i chłonne. Zdobi je haft, który powstał przy użyciu wysokiej klasy hafciarki komputerowej

Kubki super żona i super mąż

Kubki na prezent? Tak! Ale.. niezwykłe kubki 🙂 W ofercie MyGiftDNA znajdziesz ceramiczne kubki z charakterystycznymi uszami w kształcie połówki serca oraz grawerem „mój maż ma super żonę”, „moja żona ma super męża” z możliwością dodania imienia. Prezent idealny! Nadruk na kubkach jest wykonany wysokiej jakości. Można myć je w zmywarce 🙂

Który prezent Wam się spodobał najbardziej?