Wykorzystanie plakatów do aranżacji wnętrza to jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych sposobów na małe zmiany w pomieszczeniu. Nic dziwnego. Są tanie, a do tego niezwykle efektowne. Przedstawiamy niebanalny pomysł na aranżację wnętrz – plakaty od Desenio.

Plakaty z cytatami

Plakaty z cytatami to modny trend, który z roku na rok zyskuje na popularności. Stanowią stylową ozdobę każdego wnętrza, a inspirujące i motywujące słowa sprawią, że każdy dzień będzie piękniejszy. Takie hasła składania do zmiany myślenia.  Dość ciekawym zabiegiem aranżacyjnym, jest powieszenie lub postawienie na komodzie dwóch pasujących do siebie plakatów z cytatami. Napisy nie musza mieć takiej samej czcionki, mogą się od siebie różnić. Nasz wybór padł na plakat na motto „If yo can dream it, you can do this”. Co myślicie?

Personalizowane plakaty

Niebanalnym i jakże oryginalnym pomysłem, jest ozdobienie ścian czy komody personalizowanym plakatem. Personalizowane plakaty z datą ślubu, z datą narodzin dziecka, posiadający imiona wszystkich członków rodziny czy czworonoga pięknie ozdobi wnętrze, ale stanowi również idealny pomysł na prezent dla najbliższych. Plakat z datą ślubu będzie świetnym upominkiem dla rodziców. Z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzy i zabierze ich do pięknych wspomnień. Polecamy plakat „TEAR OFF CALENDAR PERSONAL”, w którym należy uzupełnić dane jak dat ślubu oraz imiona i nazwisko pary. Akurat zbliżają się Święta Wielkanocne – macie pomysł na prezent! 🙂

Plakaty dla dzieci

ozdobienie dziecięcego pokoju plakatami, to strzał w 10! Można nimi udekorować ścianę lub postawić je na komodzie. Warto wybrać kilka plakatów i stworzyć z nich jedną, spójną całość. Dla nieco starszych chłopców, doskonale sprawdzą się plakaty dla dzieci z Batmanem, jednym z ulubionych superbohaterów. Świetnym pomysłem jest zakup plakatów, które przedstawiają cały alfabet lub cyfry od 0 do 9. Nie tylko będą zdobiły pokój dziecięcy, ale również posłużą do nauki liter i cyfr.

Plakaty do sypialni

Sypialnia daje nam mnóstwo możliwości aranżacji przy pomocy plakatów. A wybór odpowiednich, uzależniony jest od naszych własnych upodobań oraz aranżacji pomieszczenia. W klasycznych, minimalistycznych, najlepiej sprawdza się czarno-białe plakaty. Jeśli jesteście sentymentalni, to warto postawić na wspomniane już, personalizowane plakaty np. z datą Waszego ślubu. Jesteście miłośnikami podróży? W takim razie postawcie na plakaty mapy i miasta! Natomiast Panie, które mają w sypialni swój kącik, polecamy plakaty z kategorii moda w mniejszych rozmiarach. Świetnie uzupełnią toaletkę czy półkę przy toaletce.

post powstał we współpracy z Desenio