Malta to jeden z najbardziej popularnych kierunków wypoczynku. ATJ Lingwista poleca wyjazd na Maltę i nocleg w hotelu CORINTHIA HOTEL ST. GEORGE’S BAY 5.

Położenie:

Corinthia to pięciogwiazdkowy hotel, który położony jest nad brzegiem Zatoki św. Jerzego, 5 minut spacerem od piaszczystej plaży. Natomiast od centrum miasta dzieli go tylko 1km.

 Pokoje:

Hotel składa się z aż  249 pokoi. Dostępne są 1- i 2-osobowe z możliwością dostawki. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na morze. Pokoje posiadają  łazienkę z WC, wanną, prysznicem i suszarką. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz wyposażone w mini-bar, sejf, TV satelitarną, telefon.

Udogodnienia:

Hotel Corinthia zapewnia bezpłatny transfer (według rozkładu) z i do miast Sliema i Valletta oraz pola golfowego Royal Marina. Na miejscu dostępny jest również konsjerż, który z chęcią udzieli wszelkich niezbędnych informacji i spełni prośby Gości. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hotel posiada również pralnię, sklepy, bankomat na terenie obiektu, usługę prasowania i opieki nad dziećmi, wymianę walut, wypożyczalnię samochodów oraz prywatną plażę.

Sport i rekreacja:

Do dyspozycji Gości jest także kryty basen z podgrzewaną wodą, sauna, wanna z hydromasażem i siłownia. W centrum sportów wodnych i nurkowania można wypożyczyć jacht. Obiekt oferuje SPA oraz 5 basenów położonych na luksusowych tarasach z widokiem na morze.

Wyżywienie:

Hotel serwuje codziennie obfite śniadanie  w formie bufetu. Na miejscu znajduje się również 9 restauracji z pięknym widokiem na okolicę, które specjalizują się w daniach kuchni śródziemnomorskiej. Urocze bistro „Vinotheque” zaprasza na szeroki wybór znakomitych win.