źródło: pinterest.com

Żyjemy w czasach, w których człowiek nie rozstaje się ze swoim smarfonem nawet na chwile. Za popularnością telefonu idzie również etui na telefon, które stało się nieodłączną częścią naszej codziennej garderoby. Etui nie tylko zabezpiecza nasz telefon przed rysami, ewentualnymi pęknięciami, ale przede wszystkim jest częścią stylizacji.

Etui – ultra modne

Ultra modne modele etui na telefon podbijają świat dodatków. Wybór jest naprawdę ogromny od klasycznych gładkich w jednym kolorze, po wzorzyste, z możliwością stworzenia etui z własnym zdjęciem, aż po te przedstawiające postaci z kreskówek. Coraz więcej brandów uzupełnia swoje projekty o designerskie etui. Dostaniemy je nie tylko w sklepach z etui, ale również i sieciówkach.

źródło: pinterest.com

Etui – modny dodatek do stylizacji

Modne etui miało równie swoje 5 minut na wybiegi. Nicolas Ghesquiere, dyrektor kreatywny Louis Vuitton kolekcję na wiosnę i lato 2017, postanowił uzupełnić obudowami na telefon w kształcie kul,owego kufra Louis Vuitton.

źródło: pinterest.com

Etui od funnycase

Niewątpliwie ogromny wybór z etui ma funnycase. Tak bogata oferta pozwoli znaleźć każdemu coś dla siebie. Znajdziecie etui pluszowe, gumę 3D czy skórzane etui. Ciekawą opcję stanowią również etui z hasłami.

A Wy stawiacie na klasyczne euti, które ma przede wszystkim chronić Wasz telefon czy pokrowiec jest dla Was elementem stylizacji?