Dziś o modzie opowiada Paulina z bloga polinworld.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?
Paulina Kędzierska:Moda jest dla mnie sposobem na wyrażenie siebie. Sposób na rozładowanie emocji, które w danej chwili przeżywam.

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?
-Ubieramy się o wiele lepiej niż kilka lat temu. Co możemy zauważyć na ulicach czy na takich portalach jak lookbook, gdzie często jesteśmy doceniani. Moja jedyna negatywną obserwacją jest to, że brakuje nam akceptacji na style odbiegające od normy. Gdzie w innych krajach takie osoby nie są wytykane palcami.

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?
-Inspiracje czerpię głównie z blogów polskich oraz zagranicznych, lookbook’a oraz instagrama. Potrafię na nich spędzić wiele czasu.

-Jak określiłabyś swój styl?
-Mój styl to mieszanka wszystkiego. Ale głównie są to stylizacje casualowe, w których czuję się najlepiej. Dlaczego on, ponieważ łączy on klasykę, elegancję i luz. Czyli takie stylizacje, które możemy wykorzystać w życiu codziennym. Moim ulubionym połączeniem jest marynarka, koszula, jeansy oraz adidasy.

Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?
-Na tą chwilę nie założyłabym beretu oraz dzwonów ale za jakiś czas może to ulec zmianie. Kiedyś nie podobały mi się męskie trapery, a teraz nie wyobrażam sobie bez nich zimy.

A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?
-Jeżeli miałabym wymienić jedną rzecz to byłaby to czarna ramoneska, która pasuje do wszystkiego. Namiętnie zakładam ją do wszystkiego. Jest to podstawa moich stylizacji. W mojej szafie muszą się również znaleźć marynarka,
t-shirt oraz jeansy. To one zajmują większość miejsca w mojej szafie i nie wyobrażam sobie bez nich życia.

Twoje życiowe motto?
-Rób to co kochasz. Nie przejmuj się opinią innych osób, nikt życia nie przeżyje za Ciebie.

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Pauliny.