Dziś o modzie opowiada Joanna z bloga asziaa.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla Ciebie moda?

Joanna Tracz: Moda jest dla mnie sposobem na wyrażenie siebie, swojej oryginalności.

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?
-Moda w Polsce się zmienia i to bardzo, wszyscy starają się podążać za trendami i być jak to się mówi „na czasie”. Uważam, że Polacy ubierają się znacznie lepiej niż kilka lat temu, w dużym stopniu przyczyniły się do tego blogerki np. Maffashion czy Macademiangirl.

-Skąd czerpiesz inspiracje?
-Inspiracje czerpię z różnych źródeł takich jak np. instagram czy pinterest ( kopalnia pomysłów każdej kategorii). Przeglądam również mnóstwo blogów zagranicznych.

-Jak określiłabyś swój styl?
-Mój styl to mieszanka wszystkiego po trochę, są eleganckie outfity, są streetwearowe, casualowe czasem bardziej rockowe. Nie stawiam tylko na elegancję lub tylko na luźny styl, czasem je ze sobą mieszą np. sportowa bluza i do tego szpilki. Jednak wyznaję zasadę mniej znaczy więcej, stawiam na jeden element wyróżniający się. Określiłabym go jako po prostu kobiecy 🙂

-Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?
-Na tą chwilę przychodzi mi do głowy tylko jedna rzecz i są to spodnie typu culotte, jak próbuję sobie siebie w nich wyobrazić to widzę krasnala (śmiech, mam 160 cm. wzrostu)

-A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?

-Must have bez którego nie wyobrażam sobie swojej szafy to prostu czarne rurki i zwykły biały basicowy t-shirt, dzięki którym możemy stworzyć mnóstwo świetnych stylizacji.

Twoje życiowe motto?

-Rób to co kochasz i kochaj to co robisz.

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Joanny.

IMG_7976