Dziś o modzie opowiada Ewelina z bloga evelinebison.pl .

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Ewelina Bizoń: Moda to nie tylko ubrania, to styl życia. Dla mnie moda jest niewerbalną formą komunikacji. Pomimo, iż jestem bardzo otwartą, wygadaną i towarzyską osobą, to zamiast mówić o swojej osobie wolę po prostu pokazać to strojem i pozwolić rozmówcy, żeby sam wyciągnął wnioski. Moda daje możliwość codziennie być kimś innym, to świetna zabawa.

Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

-Co prawda na Polskich ulicach widuję coraz więcej świetnie ubranych osób, ale

mam wrażenie, że w Polsce moda pełni tylko funkcję użytkową – ubrania mają być po prostu funkcjonalne i praktyczne.

Skąd czerpiesz inspiracje?

-Inspiruje mnie wszystko co zobaczę, czego dotknę, co powącham, co usłyszę…czasami modową inspiracją może być widok oszronionej szyby. Jeśli chodzi o osoby, które mnie inspirują to lubię styl Olivii Palermo – ona zawsze wygląda doskonale. Poza tym moją największą kopalnią inspiracji jest …Pinterest 😉

Jak określiłabyś swój styl?

-Mój styl cały czas ewoluuje i „dorasta” razem ze mną. Już kilkanaście lat temu wiedziałam, że lubię klasykę, kobiecość i elegancję, ale bez zbędnego zadęcia. Obecnie dopracowuję detale mojego stylu i chociaż czasami zdarzają mi się modowe eksperymenty, to zawsze wracam do klasycznej elegancji.

Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

-Nigdy nie mówię nigdy…i myślę, że większość rzeczy byłabym w stanie tak zestawić z innymi elementami garderoby, aby choć przyzwoicie wyglądać;) Może kiedyś zmienię zdanie, ale na dzień dzisiejszy nie przekonują mnie rybaczki i …klapki;)

-A rzecz, która stanowi musthave w Twojej garderobie to… ?

-Ostatnio taką rzeczą jest biała koszula – sprawdza mi się idealnie zarówno w pracy, kiedy muszę zachować zasady dress code’u jak i w sportowych zestawieniach, połączona z trampkami. Poza tym mała czarna, szpilki, płaszcz i perfekcyjnie skrojone jeansyJ

-Twoje życiowe motto?

-Słowa Walta Disneya „If you can dream it, you can do it”.

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Eweliny.

20a