Walentynki, dzień św. Walentego, uznawane są za święto miłości i zakochanych. To właśnie w tym dniu pokazujemy naszej drugiej połowie, jak wielkim uczuciem ją darzymy. Pamiętajmy jednak, że to nie jedyna okazja. Uczucia okazujemy cały rok!

Odpowiednia atmosfera, kolacja, wino oraz kąpiel to niewątpliwie świetny wstęp do miłosnych igraszek. Jednak oprócz tego, warto postawić na „Eliksir miłości”, który pobudzi Wasze zmysły. Dziś nasza propozycja, idealna dla fit maniaków, którzy kochają zdrowy styl życia. Koktajl zachwyci smakiem, zapachem i uwodzicielskim kolorem! Sekrety miłosnych nektarów tkwią w jego składzie, bowiem owoce, z których się składa, są afrodyzjakami. Oto przepis!

Składniki:

1 łyżeczka maca

5-10 truskawek

Garść malin

Banan

1 łyżeczka ekstraktu z wanilii

2 kostki lodu

1 ½ filiżanki mleka

Listki mięty

Truskawki, banan, maliny, maca, wanilię, kostki lodu i mleko dodać do blendera i wszystko wymieszać. Następnie wlać do kieliszka bądź szklanki i dać swojej ukochanej z dodatkiem truskawek.