Marka duolife cieszy się coraz większą popularnością. Zapewne dlatego, że została stworzona z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze detale. Czym jest duolife?

DUOLIFE – POLSKI SUPLEMENTY DIETY

Duolife to marka, w skład której wchodzi zespół praktyków oraz specjalistów. Została stworzona przez polskich ekspertów i polskiego producenta. Duolife to suplementy diety, które są wyjątkowymi preparatami, są w 100% naturalne i na różne dolegliwości m.in. na migrenę, nerwicę. ponadto odkwaszają organizm, pozbywają się tkanki tłuszczowej,, zmniejszają zawartości wolnych rodników we krwi czy pozytywnie wpływają na nasze kości. Poniżej wymieniamy kilka produktów, które miałyśmy okazję testować. Natomiast wszystkie produkty dostaniecie na stronie DuoLife.

ProRelaxin:
Suplement ProRelaxin skutecznie koi nerwy, ułatwia zasypianie oraz przywraca równowagę emocjonalną. Dzięki zwiększeniu produkcji serotoniny i dopaminy poprawia nastrój oraz niweluje złe samopoczucie.

ProSlimer:
ProSlimer  pozwala na skuteczną walkę z nadwagą. Pobudza procesy metaboliczne, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej oraz regulacji gospodarki wodnej organizmu. Ponadto pomaga utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu oraz wspomaga procesy trawienne.

ProSelect:
ProSelect  charakteryzuje się wysoką zawartością polifenoli, alkaloidów oksoindolowych, tanin i steroli oraz acetogenin. Zmniejsza zawartość wolnych rodników we krwi zwiększając jej zdolności antyoksydacyjne. Wiąże toksyny i pomaga zachować zdrową wątrobę.

ProStik:
ProStik pomaga utrzymać we właściwej kondycji mięśnie i stawy oraz zapewnić ich elastyczność i sprawność ruchową. Ponadto pomaga opóźniać procesy starzenia się stawów, które wraz z wiekiem ulegają zniszczeniu.

ProSugar:
ProSugar  to nieocenione źródło naturalnych witamin, minerałów oraz makro i mikroelementów wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dzięki wysokiej zawartości biologicznie aktywnych składników ułatwia metabolizm cukrów.

Witamina C:
W pełni naturalna witamina C pozwala na utrzymanie optymalnego stanu organizmu i wyraźne wzmocnienie układu immunologicznego.  To źródło zdrowia, energii i dobrego samopoczucia – jednak wyłącznie pod warunkiem, że nie jest w żaden sposób modyfikowana.

Chlorofil:
Duolife Chlorofil pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Duolife Collagen:
Collagen wzbogacony formułą antyoksydantów pozwala skórze zachować jędrność i elastyczność, chroni ją przed wczesnym starzeniem się oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów i paznokci.