O zgrabnych i długich nogach, sięgających do nieba, marzy większość z nas. A lato stanowi idealny okres, w którym należy odkryć nogi. Dziś przedstawiamy kilka trików, które podkreśla i wydłuża Twoje boskie nogi.

Szorty z wysokim stanem

Szorty to pozycja obowiązkowa w letniej garderobie. Zdecyduj się na te z wysokim stanem, które optycznie wydłużają nogi i wyszczuplające talię. Dodatkowo postaw na ciemniejsze kolory, aby odjąć udom dobrych kilka centymetrów.

Krótka spódnica

Spódnica do połowy uda, tzw. mini to kolejny sposób na dodanie sobie kilku centymetrów i wydłużenie nóg. W tym przypadku również postaw na fasony z podwyższonym stanem. Doskonale sprawdzi się trapezowe model, który dodatkowo podkreśla talię i maskuje uda i oczywiście sprawia, że nogi wydają się szczuplejsze.

Pionowe pasy

Pionowe pasy to świetny trik, który wydłuży optycznie twoje nogi.

Szpilki

Kolejny trik to szpilki. Pamiętaj jednak, że nie każdy model się nadaje. Najlepiej postaw na szpilki na cienkiej sspilce. Zrezygnuj z masywnych szpilek, rzymiabek czy butów peep toe.