Swetry to must have w kobiecej garderobie podczas sezonu jesień/zima. Z czym je nosimy?

Ten trend z pewnością Wam się spodoba, bo jest.. cieplutki! Moda na swetry jest lansowana przed projektantów już kolejny sezon. Popularnością cieszą się te obszerne, najlepiej ręcznie robione na drutach i spektakularnych splotach! Pożądane są również te z nietypowymi rękawami p. z byt długimi czy najmodniejszymi w tym sezonie – rozkloszowanymi. Nadal popularnością cieszą się dzianinowe swetry – sukienki, a także poncza, które są niezwykle ciepłe. A co z kolorystyką? Mamy tu pełną dowolność! Dla Pań, które lubią bawić się modą, polecamy stawiać na jaskrawe kolory i niebanalne wzory. Zaś Paniom, które cenią sobie klasykę proponujemy klasyczne wzory i stonowane kolory, w bardziej eleganckiej wersji: odcienie beżu, szarości, bieli, kości słoniowej i noście je w total lookach, a z pewnością zrobicie wrażenie. Swetry nosimy do wszystkiego: spodni materiałowych, jeansów, spódniczek, a nawet szortów! Tylko wtedy nie zapominajmy o ciepłych rajstopach. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z obuwiem sportowym, botkami na płaskim lub wysokim obcasie, kozakami za kolano. Mamy tu pełną swobodę. Swetry polubiły również blogerki: Milena, Sandicious i Ewa.

sweter blogerki sweter karyn