Prezent na 30 urodziny nie może być ani oklepany, ani nudny. Należy postawić na  coś oryginalnego i indywidualnego. Upominek ma się wyróżniać. Bez wątpienia trafionym pomysłem będzie spersonalizowany prezent na 30 urodziny.

PREZENTY NA 30 URODZINY

Zanim zdecydujemy się na konkretny prezent, musimy odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Po pierwsze, czym interesuje się osoba, którą  chcemy obdarować upominkiem. Czy ma jakieś pasję, hobby? Po drugie, czy lubi prezenty funkcjonalne, czy stawia na coś zabawnego? Po trzecie, warto podpytać jubilata czego obecnie potrzebuje. Tylko zrób to w miarę dyskretnie! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że podarunek trafi w gusta osoby obdarowywanej.

1.Notes

Notatnik będzie idealną opcją dla zapracowanych Pań, które muszą wszystko zapisywać w kalendarzu – żeby czasem nie zapomnieć o czymś ważnym. Mygiftdna umożliwia spersonalizowanie notesu m.in. imieniem lub fajną, zabawną sentencją np. „niby nie ma ideałów, a jednak jestem” lub „Hey piękna! Będziesz miała dziś cudowny dzień”.  Myślę, że taki grawer wywoła uśmiech na twarzy każdej jubilatki.

2. Deska

Akcesoria kuchenne będą idealnym upominkiem dla miłośników gotowania. A jak umilić czas podczas przygotowania posiłków? Deską z napisem. Najlepiej takim, który wywoła uśmiech na twarzy np. te, o których wspomniałam przy notatniku. Bambusowe deska nie tylko zachwyci grawerem, ale również jakością wykonania,które gwarantuje lata korzystania.

3.Karafka do whisky że szklankami lub do wina z kieliszkami

To idealna propozycja dla panów, którzy obchodzą 30 urodziny. Dla miłośników mocnych trunków, polecam karafkę do whisky i szklanki. Dla Panów, którzy wolą wino, świetnie sprawdzi się karafka wraz z dwoma kieliszkami do wina. W tym przypadku również masz możliwość spersonalizowania upominku. Pamiętaj, że na mygiftdna możesz wybrać opcję z pakowanie prezentu!

4.Obraz na płótnie

Świetnym prezentem również będzie obraz na płótnie – super kobieta lub super mężczyzna. Obraz wykonany jest ze zdjęcia, które podeślemy. Jak dla mnie bomba!

W sklepie macie jeszcze większy wybór, więc nie musicie skupiać się tylko na tych produktach, które ja wymieniłam. Znajdziecie m.in. szklanki, kubki, patery, obrazy, kartki. Zresztą.. zobaczcie sami 🙂

A co Wy sądzicie o spersonalizowanych prezentach? Uważacie, że takie prezenty są fajne? Koniecznie dajcie znać w komentarzu 🙂 I napiszcie czy Wy kiedykolwiek dostaliście lub podarowaliście prezent z grawerem.