Klucz do młodego i pięknego wyglądu naszej cery, niewątpliwie stanowi jej odpowiednia pielęgnacja. Na rynku kosmetycznym dostępnych jest mnóstwo produktów. Przez to możemy się pogubić w wyborze tych właściwych. Aby zapewnić naszej skórze promienność i zdrowy wygląd, musimy dobrać produkty odpowiednie do naszej cery, a także takie, które nie uczulają i działają. My polecamy kosmeceutyki WOW Effect, które powstają zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, a ponadto nie posiadają parabenów, SLS i SLES, lanoliny, parafiny, wazeliny, olejów mineralnych czy substancji zapachowym. do tego nie uczulają i świetnie się sprawdzają. Dziś pod lupę bierzemy krem anti-age z efektem liftingu WOW Effect.

Krem anti-age z efektem liftingu WOW Effect

Krem to krem o fozjologicznym PH. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Po jego aplikacji czuć nawilżenie. Krem ma na caleu opóźnić procesy starzenia się skóry. Przenika w głębokie warstwy skóry, poprawia jej gładkość i jędrność. Chroni skórę twarzy przed skutkami fotostarzenia dzięki obecności filtrów ochronnych UV SPF 20. Stanowi również świetną bazę pod makijaż. Dodatkowo jest testowany dermatologicznie, mikrobiologicznie oraz jest hipoalergiczny.

SUBSTANCJE AKTYWNE:

  • Innowacyjny kompleks nawilżający 2%,
  • Kwas migdałowy 2%,
  • Boto-peptyd 0,05%

NIE ZAWIERA:

Parabenów, SLES i SLS, glutenu*, parafiny, lanoliny, wazeliny oraz olejów mineralnych. Dzięki czemu produkt jest hipoalergiczny i nie wywołuje podrażnień.
* Tylko dla osób uczulonych na białka pszenicy, a nie chorych na celiakię.

SPOSÓB UŻYCIA:

Krem Anti-Age WOW Effect z efektem liftingu stosować rano i wieczorem. Po dokładnym umyciu twarzy rozprowadzić niewielką ilość kremu na twarzy i szyi, delikatnie go wmasowując. Jest idealny także jako podkład pod makijaż.