Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu młodej pary. Jaki kupić prezent na ślub? Czy podarować im pieniądze, czy podarunek?

Masz w planach ślub siostry, przyjaciółki, koleżanki i do tej pory nie zdecydowałaś co podarować młodej parze? Nic straconego! Dziś podpowiemy Ci co możesz wybrać. Niektóre pary robią listę prezentów, dzięki czemu jest łatwiej dokonać wyboru. Jednak nie każda młoda para tak robi. Jeśli bardzo dobrze znasz małżeństwo, możesz im spokojnie wręćzyć pieniądze, które przeznaczą na wyznaczony sobie cel. jednak oprócz pieniędzy, postaw dodatkowo na prezent. Świetnie sprawdzą się tutaj spersonalizowane upominki, które będą niezwykłą pamiątką.  Spersonalizowany prezent na ślub możesz wybrać na stronie MyGiftDNA.

ZESTAW GRAWEROWANA KARAFKA I DWA KIELISZKI DO WINA

Bardzo fajnym pomysłem na upominek dla młodej pary jest zestaw grawerowanej karafki z dwoma kieliszkami do wina. To jak najbardziej praktyczny prezent ( o ile młoda para lubi wino), a jednocześnie niezwykła pamiątka. Sklep MyGiftDNA oferuje możliwość spersonalizowania prezentu, dzięki możliwości wygrawerowania np. imienia młodej pary, ich daty ślubu. Ponadto, zestaw wykonany jest z estetycznego szkła o gładkiej powierzchni. Dzięki temu pięknie się prezentuje.

GRAWEROWANE SZKLANKI DO DRINKÓW

Bardzo fajnym dodatkiem do głównego prezentu na ślub, będą urocze szklanki do drinków o pojemności 300 ml. Jesteśmy przekonane, że ten uroczy zestaw szklanek, zachwyci młodą parę.

SPERSONALIZOWANA MAPA PODRÓŻY NA PŁÓTNIE

Spersonalizowana mapa podróży na płótnie to idealny prezent dla miłośników podróży. Mapa pozwala oznaczyć miejsca już odwiedzone, miejsca wymarzone oraz planowane podróże. Co więcej, możemy do niej dodac nielimitowaną ilość zdjęć. W ten sposób uzyska się nietypowy album ze zdjęciami z podróży. To niezwykle indywidualny prezent i świetna pamiątka.

TACA ŚNIADANIOWA

Śniadanie to podstawat udanego dnia. Nic tak nie wpływa na apetyt, jak atrakcyjna forma podania posiłku. Dlatego jako prezent, świetnie sprawdzi się spersonalizowana taca śniadaniowa. W sklepie MyGIftDNA wybór jest ogromny. Możesz postawić na tacę z imionami młodej pary oraz datą ich ślubu. Prezent jest nie tylko praktyczny, ale i stanowi świetną pamiątką. Jesteśmy pewne, że młode małżeństwo będzie zachwycone!