Odpowiednia pielęgnacja naszej cery stanowi klucz do młodego i pięknego wyglądu. Obecnie dostępnych jest mnóstwo produktów. Przez to możemy się pogubić. Aby zapewnić naszej skórze promienność i zdrowy wygląd, musimy dobrać produkty odpowiednie do naszej cery, a także takie, które nie uczulają i działają. My polecamy kosmeceutyki WOW Effect, które powstają zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, a ponadto nie posiadają parabenów, SLS i SLES, lanoliny, parafiny, wazeliny, olejów mineralnych czy substancji zapachowym. do tego nie uczulają i świetnie się sprawdzają. Dziś pod lupę bierzemy micelarny krem pod oczy anti-age.

Krem pod oczy anti-age WOW Effect

O kosmeceutykach WOW Effect przeczytacie więcej w naszym artykule: „innowacyjne kosmeceutyki WOW Effect„. Dziś pod lupę wzięłyśmy krem pod oczy anti-age.  Krem pod oczy produkowany jest na bazie krzyżowo-wiązanego kwasu hialuronowego oraz specjalnego botopeptydu, który wypełnia małe oraz średnie zmarszczki wokół oczu. W składzie nie znajdziemy parabenów, SLES i SLS, parafiny ani lanoliny czy wazoliny. Ponadto, krem jest hipoalergiczny i nie wywołuje podrażnień nawet, gdy cera jest wrażliwa. Świetnie się wchłania, a efekty widoczne są już po kilku użyciach produktu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Kompleks Kwasu Hialuronowego 1% (wypełnia zmarszczki, stymuluje tworzenie się tkanki łącznej i kolagenu, zwiększa plastyczność tkanek i zapewnia optymalne nawilżenie skóry).

Boto peptyd 1% (wygładza zmarszczki dając efekt liftingu, poprawia sprężystość i jędrność skóry).

Kwas Migdałowy 0,2% (delikatny peeling, wygładzanie cery, działanie przeciwbakteryjne).

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałożyć wokół oczu niewielką ilość kremu Anti-Age, wmasowując delikatnie, aż do pełnego wchłonięcia.

Więcej informacji o produktach:

https://www.facebook.com/woweffectpolska/

https://www.youtube.com/channel/UCOdXXjKQmrOCkwPgD-st1-A

https://www.youtube.com/watch?v=V1A4gSdIIwY&t=488s

http://www.eurosima.pl/pl/kosmeceutyki-wow-effect-7

 

aduraj@woweffectpolska.pl

tel. 500 052 443