Hotel DoubleTree by Hilton Wrocław to pięciogwiazdkowy Hotel z doskonałą lokalizacją w centrum miasta. To idealne położenie dla turystów, jak i osób podróżujących w sprawach biznesowych. Hotel DoubleTree by Hilton Wrocław nie tylko zaskakuje innowacyjnym designem, ale również funkcjonalnością. Komfortowe pokoje i apartamenty zostały starannie zaprojektowane i wyposażone w nowoczesne meble, przestronne biurka z ergonomicznymi fotelami oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto komfort zapewnia również podgrzewana podłoga w łazienkach, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz zasłony gwarantujące całkowite zaciemnienie. To idealnie miejsce zarówno dla relaksu, jak i organizacji konferencji. Mieszczące się w hotelu centrum konferencyjne pomieści aż do 600 uczestników. Dysponuje 317 metrową Salą Balową wysokim sufitem (5-7 m), która może pomieścić do 350 osób w układzie teatralnym, która dzieli się na trzy odrębne pomieszczenia konferencyjne. Natomiast osoby, które pragną się zrelaksować, mogą skorzystać z siłowni otwartej 24h lub skorzystać z atrakcji dostępnych w kompleksie OVO np. kryty basen, wizyta w popularnym klubie fitness lub SPA.

Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność współpracować z Hotelem podczas sesji zdjęciowej dla jednej z klientki. Nasza współpraca przebiegła w miłej atmosferze, spełniła oczekiwania każdej ze stron. Serdecznie dziękujemy za taką możliwość.

hilton 1 Double Tree Wroclaw - Rooms - 220