Nie da się ukryć, że moda ciągle ewoluuje. W ostatnim czasie można zauważyć zwrot ku podkreślaniu indywidualizmu. Na ulicach pojawiają się coraz odważniejsze zestawienia. Miejsce w stylizacjach codziennych znalazły nawet elementy typowe dla high fashion. Jak mogą wzbogacić Twój look?

High fashion w stylizacjach na co dzień od PRM

Odświeżenie szafy na wiosnę z markami premium

Inwestycja w wysokiej jakości ubrania, buty i dodatki zapewnia satysfakcję na lata. Marki premium dbają o dopracowanie detali, selekcję materiałów i przemyślane projekty. Chcąc odświeżyć swoją szafę na nadchodzący sezon pełen słońca, warto zapoznać się z propozycjami brandów, które świetnie radzą sobie na rynku high fashion od lat. Topowe produkty z segmentu premium znajdziesz choćby na stronie: https://prm.com/pl. Zwróć uwagę nie tylko na skład, ale także krój. Dobrze dopasowany fason ubrania to podstawa.

Modne odświeżenie szafy stało się jeszcze prostsze. Odrobiny luksusu zakosztujesz, korzystając z oferty online lub nowego concept sklepu PRM – otwartego 19 kwietnia w Warszawie (Fabryka Norblina). Wyselekcjonowane elementy pochodzą z limitowanych kolekcji, gorących dropów i niszowych projektantów. Zebrane w jednym miejscu ułatwiają korzystanie z propozycji od prawdziwych brandów high fashion.

Codzienny look z nutą ekscentryzmu

Czasy, kiedy modne stylizacje wiązały się z głównie z szokowaniem, dawno przeminęły. Cenione marki tworzą głównie z myślą o wygodzie. Wśród ich propozycji znajdziesz mnóstwo basiców, które sprawdzą się nie tylko przy budowaniu kapsułowej garderoby, ale także poszerzania swojej kolekcji o kolejne elementy wysokiej jakości. Sweter z domieszką wełny, bawełniany T-shirt stworzony w kolaboracji znanych projektantów, skórzane dodatki przypadną do gustu zarówno miłośnikom minimalizmu, jak i osób z bardziej eklektycznym stylem.

Bez względu na to, czy jesteś obecnie w gronie fanek quiet luxury, a może bliżej Ci do typowego streetwearu, wśród propozycji od marek premium znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Więcej pazura klasycznym outfitom dodadzą asymetryczne kroje, koronkowe wykończenia, niepowtarzalne nadruki, a także nietypowe połączenia kolorystyczne dodatków.

moda od PRM

Zachwycające dopełnienie stylizacji – modne inspiracje

Akcesoria od marek premium wzniosą Twój styl na nowy poziom. Nawet jeśli skompletujesz monochromatyczny outfit o prostej sylwetce, tenisówki z turbo wysoką podeszwą lub duże okulary z cieniowanymi szkłami dodadzą całości potrzebnego dramatyzmu. Często brandy z segmentu high fashion ukazują swój pełny potencjał właśnie za pomocą oferowanych dodatków. Szkoda z tego nie skorzystać, prawda?

Czapka z daszkiem stworzona z nietypowego materiału, wzorzysta apaszka, paski z metalowymi zawieszkami czy prawdziwe ugly shoes z łatwością dopasujesz do codziennego looku. W ten sposób wyrazisz swój gust i podkreślisz indywidualizm. Dopiero odkrywasz swój styl? Sprawdź, jakie inspiracje PRM przygotowało w odświeżonych social mediach.

High fashion przedostało się do codziennej mody, a elementy z kolekcji marek premium można śmiało wykorzystywać w stylizacjach do pracy, na uczelnię, swobodne spotkanie na mieście, a nawet wyjście na zakupy.