Odpowiednio zbilansowana dieta dostarczy naszemu organizmowi witamin i składników mineralnych, które są niezwykle istotne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Oprócz zmiany nawyków żywieniowych, warto również wprowadzić do codziennego menu suplementy diety. Bogate w składniki odżywcze, uzupełnią ewentualne braki. Wybierając suplementy, należy kierować się przede wszystkim ich składem. Godne polecenia są suplementy HealthLabs, które w ekspresowym tempie zyskały na popularności. Czym jest marka HealthLabs? O tym opowie Pani Paulina Ihnat, dietetyk.

HealthLabs – dlaczego warto stosować?

W HealthLabs dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Od wyboru najlepszych półproduktów, po ekologiczne pakowanie naszych wysyłek.

Agnieszka Świst-Kamińska: O marce HealthLabs słyszy się coraz więcej. Czym jest marka i jaka jest jej misja?

Paulina Ihnat: Marka powstała z potrzeby wypełnienia na rynku luki prawdziwych, naturalnych suplementów, które działają i dają efekty.  Jestem dietetykiem i przez wiele lat  pracy ze swoimi pacjentami, brakowało mi pozycji na rynku z wysokimi stężeniami składników oraz aktywnymi biologicznie formami. Dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy dostałam propozycje stworzenia swoich autorskich składów. Dzięki temu powstała marka, w której za produktami stoi wiedza oraz doświadczenie w pracy z pacjentem. W HealthLabs dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Od wyboru najlepszych półproduktów, po ekologiczne pakowanie naszych wysyłek. Naszym celem było stworzyć produkty, które będą pomagać i bronić się efektami. Od naszych klientek dostajemy setki zdjęć i opinii, potwierdzających działanie naszych suplementów.


Marka HealthLabs powstała w listopadzie 2019 roku. Natomiast do pierwszej akcji charytatywnej przyłączyliśmy się już w styczniu 2020. Przekazaliśmy 23000 złotych na WOŚP. Natomiast po wybuchu pandemii, zdecydowaliśmy się wspomóc jeden z Białostockich szpitali, ponieważ w tym mieście znajduje się główna siedziba naszej firmy.

A.S.K: Jaki jest Państwa sposób na promowanie suplementów?

Paulina: Suplementy promujemy głównie poprzez opinie naszych zadowolonych klientów. Codziennie dostajemy od nich zdjęcia efektów. Przyjęło się, że osoby, które nam zaufały i zauważyły efekty, od razu się z nami tym dzielą. Wysyłają nam swoje zdjęcia, a my dodajemy je na Instagram. To powód do dumy! Instagram to social media, które ma niezwykle silny przekaz m.in. ze względu na oznaczenia na różnych kontach. Ludzie nas oznaczają i w ten sposób coraz więcej osób się o nas dowiaduje. Mamy też współprace ambasadorskie. Działają one na zasadzie kodów rabatowych. Dana influenerka dostaje zestaw suplementów, testuje je, patrzy czy się podobają. Po określonym czasie testowania opowiada o swoich efektach i dzieli się ze swoimi followersami specjalnym kodem zniżkowym.

A.S.K: Czy może opowiedzieć Pani o witaminie C? Dlaczego jest tak ważna w naszej diecie?

Paulina: Zacznę od tego, że HealthLabs ma dwie witaminy C. Pierwsza z nich to witamin C w kapsułkach. Charakteryzuje się tym, że poza syntetycznym kwasem L-askorbinowym ma bardzo dużo naturalnych dodatków. Znajdziemy tutaj przede wszystkim wyciągi z owoców Camu Camu, a także dodatek hesperydyny i rutyny, czyli dwóch substancji, które działają silnie przeciwstarzeniowo, przeciwoksydacyjnie, przeciwmiażdżycowo, obniżają ciśnienie, dbają o serce oraz mózg. W składzie nie zabrakło wyciągu z owoców Aceroli i bioflawonoidów cytrusowych. Te wszystkie składniki sprawiają, że witamina C się lepiej przyswaja. Szczerze powiedziawszy, to ciężko znaleźć taką drugą witaminę C, która bazuje na naturalnych składnikach.

Chciałabym jeszcze dodać, że do naszych suplementów nie dodajemy żadnych zbędnych wypełniaczy, czyli składników, które są totalnie niepotrzebne. Niestety wielu producentów je dodaje, ponieważ zmniejszają się w ten sposób koszty produkcji. Produkty się nie psują i mogą dłużej stać.

Za to my stawiamy przede wszystkim na jakość. Poza kapsułką wsadzamy w suplementy tylko i wyłącznie składniki aktywne i nic więcej. Nasza witamina C  jest zapakowana w ciemną, szklanką buteleczkę. Nie ma więc możliwości utlenienia. Niedawno wprowadziliśmy również drugą witaminę C liposomalną. Liposomy lepiej się wchłaniają, szybciej się przyswajają. Natomiast  badania pokazują, że rzeczywiście szybciej znajduje się we krwi. To oznacza, że znacznie lepiej się przyswaja.

Witamina C Liposomalna polecana jest osobom, które cierpią z powodu podrażnienia żołądka, szczególnie jelit, a także mają problemy z wchłanianiem, z trawieniem. To także rozwiązanie dla osób, którym  zależy na szybkim wchłonięciu np. w przypadku  problemów z dziąsłami lub z zębami.

A.S.K: A czy mogłaby Pani opowiedzieć o SlimMe?

Paulina: SlimMe to suplement, który nas nie odchudzi, ale który nam pomoże w odchudzaniu. Zawiera wyciągi m.in. z  zielonej herbaty, z pokrzywy indyjskiej, a także pieprz cayenne, kofeinę i chrom. Składniki te zmniejszają apetyt oraz chęć na podjadanie. Dodatkowo dają uczucie sytości. Ponadto, kofeina przyspiesza metabolizm, wspiera termogenezę Suplement stosowana jako uzupełnienie zbilansowanej diety i aktywności ruchowej, pozwoli szybciej osiągnąć cele związane z utratą kilogramów.

O tym, jak zdrowo się odżywiać, przeczytasz w naszym poście ZDROWE NAWYKI ŻYWIENIOWE

A.S.K: Czy mogłaby Pani powiedzieć, dlaczego warto wybrać Healthlabs? Co wyróżnia markę?

Paulina: Suplementy Healthabs mają wiele zalet. Naszym głównym punktem przewagi jest skład. Produkty mają naturalne składniki. Dbamy o najwyższą jakość. Stosujemy szklane opakowania, wszystko pakujemy „eko”, również paczki są wysyłane z ekologicznymi chrupkami, które można rozpuścić w wodzie, bez żadnego plastiku. Co więcej, mamy wysoką biodostępność tych składników. Oznacza to, że szybko się  wchłaniają.

Łączymy składniki tak, aby wzajemnie się lubiły i wspierały w działaniu np. w probiotykach mamy dwie kapsułki, po to żeby dane bakterie siebie nie zjadały a rzeczy które się nie lubią też się dobrze wchłaniały (tak jest z miedzią i żelazem, dlatego muszą być one osobno w kapsułkach). Taki zabieg zapewnia lepszą wchłanialność.

suplementy healthlabs
Serdecznie dziękuję za wywiad. Zapraszam Was do zapoznania się z suplementami HealthLabs, a także do śledzenia naszego fanpage’a. Znajdziecie na nim konkurs, w który do wygrania są suplementy.