Akcja #zostańwdomu pozwala na nadrobienie różnych prac domowych i trochę odpoczynku. Zafunduj sobie relaks przed telewizorem i zrób kino domowe! Przedstawiamy 5 komedii na Netflixie, które musisz obejrzeć.

5 komedii na Netflixie, które musisz obejrzeć

1.Zabójczy rejs

Ten film zachęca już samymi głównymi bohaterami/. Jennifer Aniston i Adam Sandler. To nie może być klapa! Film pokazuje nowojorskie małżeństwo, które wybiera się w długo wyczekiwaną podróż do Europy. W trakcie podróży ktoś… umiera. para próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa.

2.Kac Vegas

Kac Vegas to film, który się kocha albo nienawidzi. My go zdecydowanie uwielbiamy! Porządna dawka humoru i oderwanie się od szarej rzeczywistości. FIlm opowiada przygodę przyjaciół, którzy wybierają się na wieczór kawalerskich. Następnego dnia okazuje się, że Pan młody zniknął. W filmie występuje m.in. Bradley Cooper, Ed Helms i Zach Galifianakis.

3.Millerowie

Millerowie to prawdziwa dawka humoru. Bohaterem filmu jest David, który zostaje okradzony z towaru. W związku z tym musi przywieźć z Meksyku dużą dostawę narkotyków. Aby było łatwiej, tworzy wymyśloną rodzinę, któa jest zwyczajnie.. pokręcona! Uwierzcie, że na tym filmie nie bedziecie mogli przestać się śmiać 🙂

4.Duże dzieci, Jeszcze większe dzieci

Duże dzieci to komedia, któa spdooba się i dzieciom i dorosłym. Idealn film na popołudniowy relaks. Film opowiada o grupie przyjaciół z dzieciństwa, którzy spędzają weekend ze swoimi rodzinami. Polecamy od razu obejrzeć dwie części! 🙂

5. Gorzkie wino

To idealny film dla kobiet. Abby organizuje babski wyjazd do malowniczego hrabstwa Napa, aby świętować 50 urodziny przyjaciółki Rebekki. Wśród gości mamy m.in. zmęczoną mamę, domatorkę, pracoholiczkę. To niezwykle zabawna i ciepła kobieta, którą warto obejrzeć.