Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o diamentach. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Obecnie diamenty, oprócz przemysłu jubilerskiego, znajdują zastosowanie w nowoczesnych technologiach. Coraz częściej stają się też przedmiotem inwestycji. Dają ogromne możliwości dywersyfikacji i wzbogacenia portfela inwestycyjnego. Co więcej, stwarzają też możliwość lokowania kapitału, a także mogą stanowić przedmiot darowizny, czy też dziedziczenia. Tak jak złoto i srebro, stanowią ponadnarodową walutę. Jednakże inwestycja w diamenty wymaga odpowiedniej wiedzy i przede wszystkim ostrożności. Ceny diamentów zmieniają się w zależności od popytu oraz sytuacji ekonomicznej na świecie. Wpływ na ceny diamentów ma wiele aspektów związanych z gospodarką, zmianami klimatycznymi. Ostatnio można było usłyszeć o spadku jakości wydobywanego surowca na całym świecie. Oprócz braku odkrycia znaczących złóż diamentowych, koncerny mają coraz większy problem z pozyskaniem surowca.”
Serdecznie dziękujemy za zaufanie.