Pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska miała zaszczyt wziąć udział w uroczystym otwarciu telewizji internetowej Kalata.tv. Podczas wydarzenia udzieliła wywiadu na temat dobrego stylu. Właścicielka Szkoły Męskiego Stylu wypowiada się jako ekspert dla kolejnych magazynów i portali, a także stacji telewizyjnych (TVN) i radiowych (Polskie Radio)! Jej fachowe opinie na temat produktów luksusowych oraz uwagi dotyczące kreowania wizerunku są publikowane w opiniotwórczych mediach. Agnieszka Świst-Kamińska podkreśla, jak wielki wpływ na powodzenie w życiu prywatnym oraz zawodowym ma dress code oraz savoir vivre. Eksperckie wypowiedzi cenionej style coach i jej relacje z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie takich jak London Fashion Week odbijają się w mediach szerokim echem. Już w sobotę Agnieszka Świst-Kamińska udzieli kolejnego wywiadu radiowego na temat zasad savoir vivre`u na drodze oraz wpuszczania damy do samochodu.