Odpowiednia pielęgnacja naszej skóry jest niezwykle istotna, o czym przypominamy za każdym razem, recenzując produkty. W dzisiejszej dobie wybór kosmetyków jest naprawdę ogromny i łatwo się pogubić. My polecamy kosmeceutyki WOW Effect, które powstają zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, a ponadto nie posiadają parabenów, SLS i SLES, lanoliny, parafiny, wazeliny, olejów mineralnych czy substancji zapachowym. do tego nie uczulają i świetnie się sprawdzają. Dziś pod lupę bierzemy Intensywny krem WOW Effect modelujący na dzień.

Peeling WOW Effect

O kosmeceutykach WOW Effect przeczytacie więcej w naszym artykule: „innowacyjne kosmeceutyki WOW Effect„. Dziś pod lupę wzięłyśmy peeling. Dobry peeling potrafi zdziałać cuda. Nie tylko odmładza i odświeża skórę, ale również dobrze radzi sobie z przebarwieniami, a także drobnymi niedoskonałościami naszej cery.

Peeling WOW Effect to kompozycja alfa i beta-hydroksykwasów, które normalizują pracę gruczołów łojowych i wspomaga usuwanie zanieczyszczeń skóry. Ponadto utrzymują jej prawidłowe nawilżenie. Jest to idealny produkt przed nałożeniem maseczki.

Składniki aktywne: 

  • Kwas Glikolowy,
  • Kwas Migdałowy,
  • Kwas Salicylowy,
  • Ekstrakt z łopianu.

Sposób użycia: 

Na oczyszczoną skórę twarzy micelarnym żelem Wow Effect nałożyć warstwę peelingu i pozostawić na 10 minut. Zmyć dokładnie za pomocą gąbki nasączonej wodą. Peeling może być stosowany na twarz, szyję i dekolt. Wystarczy raz użyć kosmetyku, żeby docenić jego działanie na skórę.

Peeling jest testowany dermatologicznie, mikrobiologicznie i jest hipoalergiczny. Sprawdzi się więc u osób, które mają wrażliwą skórę , nie podrażnia ani nie uczula.