Luksusowy hotel położonego nad morzem, przy piaszczystej plaży, w otoczeniu lasu sosnowego i malowniczych Alp w pięknej okolicy Forte dei Marmi w Versilia. Grand Hotel Imperiale spełni oczekiwania najbardziej wymagających Gości – jest stworzony dla koneserów stylu, błogiego wypoczynku oraz serwisu na najwyższym poziomie. Oferuje ekskluzywne zakwaterowanie, doskonałe centrum odnowy biologicznej z szeroką ofertą masaży i zabiegów oraz szereg udogodnień by zapewnić Gościom komfortowy pobyt.

Lokalizacja: hotel znajduje się w Forte dei Marmi w Versilii – ok 44 km od lotniska w Pizie oraz ok 100 km od międzynarodowego lotniska we Florencji.

Zakwaterowanie: Grand Hotel Imperiale oferuje ekskluzywne pokoje i apartamenty, urządzone w pastelowych kolorach ale każdy w innym, unikalnym stylu z dodatkiem wyrafinowanych dodatków. Goście mogą wybrać następujące kategorie: Superior Room (2 os), Junior Suite (max 4 os), Suite (max 4 os), Royal Suite (max 4 os) oraz największa Imperiale Suite z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami, przestronnym salonem oraz dwoma prywatnymi balkonami (max 8 osób).

Restauracje i bary: trzy hotelowe restauracje zapewnią wyjątkową kulinarną podróż każdemu wyrafinowanemu smakoszowi: elegancka restauracja główna Olivo d’Oro (Golden Olive), wyśmienite owoce morza serwuje restauracja na plaży natomiast Garden Restaurant zaprasza na lekkie posiłki.

Udogodnienia: luksusowe SPA z siłownią, sauną i łaźnią turecką, odkryty basen, parking strzeżony. Hotel oferuje udogodnienia dla dzieci – kids klub oraz wiele ciekawych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych pracowników. Ok 350 metrów od hotelu znajduje się Minerva Beach, piaszczysta prywatna plaża dysponująca 40 namiotami – każdy z dwoma leżakami i stolikiem (dodatkowo płatne).

LOGO - Luxury Travel