Dziś o modzie opowiada Noelia z bloga noeliademkowicz.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla  Ciebie moda ?
Noelia Demkowicz: Moda w moim mniemaniu nie ma jednoznacznej definicji. Każdy interpretuję to słowo na swój własny , niepowtarzalny sposób. Dla mnie jest to coś więcej niż zwykłe słowo. To właśnie moda pozwala Nam wyrazić siebie tak jak tylko chcemy. Jest w stanie uwydatnić nasze atuty oraz ukryć nasze słabości i niedoskonałości tak , aby zostać jak najlepiej odebranym pośród tłumu innych osób.  Uważam też ,że nie warto ślepo podążać za każdą nowinką , która pojawia się na wybiegach ,trzeba umieć rozgraniczyć do wszystkiego podejście i starać się dodawać coś od siebie.
-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?
W naszym kraju moda jest bardzo zróżnicowana.
Skąd czerpiesz inspiracje?
-Uwielbiam czytać wszelkiego rodzaju magazyny , których kartki przepełnione są ciekawostkami na temat mody , podczas wertowania stron takich magazynów pomysły na nowe posty rodzą się same w mojej głowie. Inspiruję się również blogami znanych osób ,programami telewizyjnymi , gdzie moda stoi na pierwszym miejscu, a także profilami na instagramie , które prezentują przeróżne stylizację.
Jak określiłabyś swój styl?
-Bardzo często eksperymentuję i mieszam różne style.Uwielbiam wygodne , klasyczne stylizacje, ale równie często stawiam na eleganckie zestawy. Czasem, także łączę luźne outfity z szykownymi wstawkami.Jak więc widać nie ma definicji na mój styl 🙂
Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

Nigdy nie zdecydowałabym się na założenie naturalnego futra. Nigdy nie rozumiałam tego fenomenu i raczej nigdy nie zrozumiem , jaki jest cel krzywdzenia zwierząt tylko w takim celu.Mam nadzieję , że moda na tego typu rzeczy raz i na zawsze przeminie.
A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?
Must have , który gości w mojej szafie już od bardzo długiego czasu to czarne rurki z wysokim stanem. Są niezastopionę , pasują dosłownie do wszystkiego co tylko chce założyć. Często stają się bazą przy eleganckich stylizacjach , a na codzień są dopełnieniem klasycznych zestawów na codzienne wyjścia.
Twoje życiowe motto?
-„Nieważne ile trudności w życiu napotkasz, walcz o swoje i osiągaj wyznaczone sobie cele”.
Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga blogerki.

5 4 3