Dziś o modzie powiada Klaudia z bloga justcleo.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Klaudia Deryło: Traktuję modę jako sposób na wyrażanie siebie, dzięki niej można pokazać swój styl i osobowość. Dla niektórych moda to tylko najnowsze trendy z największych pokazów mody, ale ważne jest, aby w tym morzu różnych trendów odnaleźć siebie, swój styl, czyli „prawdziwe ja”.

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

-Bardzo lubię obserwować polskie ulice, zawsze można wypatrzeć perełki. Jeśli chodzi o Lublin, to jest świetnie! I nie mówię tutaj tylko o ludziach młodych;) Bardzo mnie cieszy, że Lublin otwiera się na modę, odważne kolory, a nie tylko standardowa szarość i czerń. Co mnie- zwolenniczkę koloru- bardzo cieszy J Wystarczy rzucić okiem na mój instagram- tam rządzą kolory.

Skąd czerpiesz inspiracje?

-Tak naprawdę to wszędzie można  ją czerpać!  Wystarczy rozejrzeć się dookoła  i czerpać chociażby z przyrosy.  Ostatnio  szaleję  na punkcie motywów kwiatowych i tzw. Stylu botanicznego 🙂 Poza tym zawsze robię  przegląd trendów w magazynach modowych. No i rzecz jasna bacznie obserwuję nasze ulice..:)

Jak określiłabyś swój styl?

-Mój styl na pewno  wyróżnia ją  kolory. Bardzo lubię energetyczne zestawienia, to  ma chyba wpływ na mój humor 😀 Szczególnie  upodobałam  sobie pastele i róż, od lat jestem im wierna i śmiało przyznaję się do tego. Przecież nie od dziś wiadomo, że róż to oznaka kobiecości. Mój styl doskonale oddaje mój  charakter  i usposobienie, lubię miksować  różne style i z pewnością wyznaję modowy eklektyzm.  Zawsze jednak musi być wygodnie i dziewczęco.

Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

-Kiedyś było takich rzeczy całkiem sporo, z biegiem czasu  staję się coraz bardziej otwarta J

A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?

-Sporo tych rzeczy ;D  Na chwilę obecną są to klapki z kokardami, żółta sukienka , słomiany kapelusz i koszula z falbanami.

Twoje życiowe motto?

-Nigdy nie mów nigdy ;]

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Klaudii.

 stylizacja 1 stylizacja5 stylizacja 2