Dziś o modzie opowiada Katarzyna z bloga klara van pure.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Katarzyna Zaród: Moda to dla mnie wyrażenie samej siebie, uzewnętrznienie tego, kim tak naprawdę jesteśmy i co w nas siedzi.

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

– W dużych miastach można zauważyć, że Polska bardzo rozwinęła się pod względem mody. Ludzie lubią eksperymentować i coraz częściej można to zobaczyć na ulicach. Niestety w mniejszych miejscowościach widać, że większość ubiera się bardzo podobnie i niczym nie odbiega od przyjętych norm, a jakakolwiek „inność” lub indywidualność wzbudza bardzo duże zainteresowanie, bądź zdziwienie wśród innych.

-Skąd czerpiesz inspiracje?

-Inspiracje są wszędzie wokół nas, ja czerpię je z każdego możliwego źródła, m.in. z internetu, telewizji, ulic, magazynów modowych, a nawet z muzyki.

-Jak określiłabyś swój styl?

-Nie potrafię określić i zaszufludkować mojego stylu, gdyż jest on zbyt zróżnicowany. Uwielbiam bawić się modą i mieszać style, czasami ubieram się w klimacie boho, elegancko lub sportowo, ale kocham również mocniejszy rockowy klimat.

Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

-Po dłuższym zastanowieniu się nad tym pytaniem, stwierdzam, że chyba nie ma takiego elementu garderoby, którego bym nie założyła, aktualnie nic mi takiego nie przychodzi do głowy ;).

A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?

-Moim must have jest oczywiście czarna ramoneska. Jakiś czas temu pokochałam ramoneski, co można zauważyć na moim blogu, posiadam kilka sztuk w różnych kolorach i cały czas chcę więcej, a czarna ramoneska jest o tyle fajna, że każdej stylizacji dodaje takiego fajnego pazura (co uwielbiam) i oczywiście pasuje do wszystkiego.

Twoje życiowe motto?

-Życie to radosne klaśnięcie w ręce.

Serdecznie dziękuję i zapraszam na bloga Kasi.

kasia zaród