Dziś o modzie opowiada Irmina z blogu irminastyle.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Irmina Kuźniak: Sposobem prezencji własnej osobowości i sylwetki jak również ukazaniem swojej kreatywności. Uwielbiam szyć i przerabiać ubrania. Tworzenie ich ma dla mnie osobiście o wiele większą wartość niż kupowanie gotowych. Trendy nie są już dla mnie tak istotne.

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

-Uważam, że Polki są piękne i umieją podkreślać swoje atuty i kobiecość. Jesteśmy świadome swojego wyglądu i zdajemy sobie sprawę ze swoich walorów i niedoskonalości oraz wiemy jak z nimi postępwoać. Nie straszne nam również obcasy i sukienki, przez co wydajemy się obcokrajowcom bardzo atrakcyjne. Zdecydowanie nie mamy się czego wstydzić!

-Skąd czerpiesz inspiracje?

-Z magazynów o modzie, które czytam nagminnie, Instagramu i właśnej wyobraźni.

-Jak określiłabyś swój styl?

-Kolorowy, ze sporą ilością sukienek i spódnic. Czasem trochę vintage, a czasami zadziorny.

-Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

-Koszmarnych butów Crocs, spodni z niskim krokiem i podróbek znanych marek.

A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?

-Rozkloszowane spódnice i sukienki podkreślające talię, wyrazista biżuteria i kurtki typu bomber.

-Twoje życiowe motto?

-Spraw aby twoje życie było warte opowieści.

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Irminy.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC