Dziś o modzie opowiada Ewelina z bloga women in class.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Ewelina Jankowska: Moda jest dla mnie sposobem wyrażenia siebie i swojej osobowości, ale także dobrą zabawą przy eksperymentowaniu i kreowaniu swojego wizerunku 😉 W modzie nie chodzi o to, aby iść ślepo za wszystkim trendami, które pojawiają się na pułkach sklepowych, w magazynach czy Internecie.. myślę, że moda jest inspiracją z której powinniśmy czerpać tylko te elementy, które wpisują się w nasze ‘ja’, w nasz unikalny styl, w którym czujemy się dobrze i komfortowo ;-).

Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

-Myślę, że moda w Polsce powoli się rozwija i idzie w dobrym kierunku, można to zaobserwować w dużych miastach, ludzie przełamują się i nie boją eksperymentować, przez co możemy na ulicy spotkać coraz to ciekawsze stylizacje. Niestety w mniejszych miejscowościach tylko nieliczni potrafią przełamać barierę strachu i wyróżnienie się z tłumu, większość albo nie zwraca uwagi na to co na siebie zakłada, albo boi się opinii i krytyki ze strony współmieszkańców..

Skąd czerpiesz inspiracje?

-Inspirację czerpię niemalże z każdej strony.. z Internetu, Instagrama, Facebooka, od innych koleżanek Blogerek 😉 z telewizji, z magazynów i mogłabym jeszcze długo wymieniać ;-P

Jak określiłabyś swój styl?

-Nie potrafię jednoznacznie określić swojego stylu.. Uwielbiam spódniczki, sukienki i marynarki, ale równie dobrze czuję się w spodniach, bluzie i adidasach 😉

Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

Na pewno nigdy nie założę glanów – po prostu to nie moja bajka.. 😉

-A rzecz, która stanowi musthave w Twojej garderobie to… ?

-W mojej garderobie na pewno nie może zabraknąć czarnych, woskowanych rurek, czarnej, rozkloszowanej spódniczki z eko skóry oraz gładkiego białego t-shirtu. Są to podstawowe elementy, z których można dzięki kolorowym dodatkom stworzyć wiele pięknych stylizacji 😉

Twoje życiowe motto?

Carpe diem

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Eweliny.