Nie ma wątpliwości, że każda kobieta marzy o pięknych i długich włosach. Niestety nie każda je ma. Zależy to zarówno od genetyki, jak i innych czynników. Na drodze do pięknych włosów, można spotkać się z wieloma specyfikami – maskami, odżywkami, a także suplementami. Dziś pod lupę bierzemy misie na zdrowe włosy.

Od producenta:

Misie na zdrowe włosy zawierają kompleks witamin i składników mineralnych. Nie lubisz łykać tabletek ani kapsułek? Wybierz żelki!
  • Biotyna, cynk, selen pomagają zachować zdrowe włosy.
  • Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. Korzystanie wpływa na kolor i blask włosów
  • Niacyna, witamina A pomaga zachować zdrową skórę
  • Witamina E, mangan pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

Zastosowanie:

2 żelki dziennie. Przed połknięciem dokładnie pogryź.

Skład:

syrop glukozowy, cukier, woda, żelatyna, zestaw witamin i składników mineralnych (octan DL-alfa-tokoferylu, siarczan cynku, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, octan retinylu, cyjanokobalamina, siarczan manganu, selenian (VI) sodu, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan miedzi (II), monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna), regulator kwasowości – kwas cytrynowy, stabilizator – sorbitol, barwnik – beta-karoten, oleje roślinne (palmowy, kokosowy), naturalny aromat pomarańczowy, substancja glazurująca – wosk carnauba.
2 żelki zawierają: biotyna 250mcg (500%)*; witamina A 800mcg (100%)*; witamina E 24mg (200%)*; tiamina 2,2mg (200%)*; witamina B6 2,8mg (200%)*; niacyna 32mg (200%)*; kwas pantotenowy 12mg (200%)*; kwas foliowy 400mcg (200%)*; witamina B12 5mcg (200%)*; cynk 10mg (100%)*; miedź 1mg (100%)*; mangan 2mg (100%)*; selen 55mcg (100%)*.

Nasza opinia:

Przyjmowanie suplementu w takiej formie jest naprawdę świetne, zwłaszcza gdy lubimy słodkości w postaci żelek 🙂 Misie dobrze działają na włosy. Widać to przy regularnym spożywaniu. Włosy zdecydowanie mniej wypadają, a do tego są bardziej gęste.