Moda na dojrzałe modelki trwa już od pewnego czasu. I nie zapowiada się, aby cokolwiek uległo zmianie. Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się Yazemeenah Rossi, która w odróżnieniu od innych modelek w swoim wieku, nie ukrywa swojego ciała i chętnie pokazuje się chociażby w strojach kąpielowych. Nie ma wątpliwości, że jej uroda robi wrażenie. Zaś nie jedna nastolatka mogłaby pozazdrościć jej figury.

rossi2

Yazemeenah Rossi należy do grona dojrzałych modelek. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 20 lat. Prezentowała stroje takich marek jak Hermes, Yves Saint Laurent czy Jil Sander. Popularność zdobyła występując w reklamówce dla Marks&Spencer w 2012 roku. Obecnie ma 61 lat i spełnia się w roli nie tylko modelki, ale i babci – ma dwoje wnucząt. O Rossi zrobiło się głośno po sesji w kostiumie kąpielowym, którą udowodniła, że dojrzała kobieta też może być niezwykle seksowna i zmysłowa.  Yasmina Rossi współpracuje z międzynarodowymi markami odzieżowymi i kosmetycznymi – jest twarzą m.in.  Marks & Spencer, Hermes i Macy’s. To kobieta piękna i spełniona. Modelka pokazuje, że to jaką będziemy mieli formę, zależy przede wszystkim od nas samych.  Jej kondycja fizyczna i psychiczna są rzadko spotykane u kobiet w tym wieku. Rossi spożywa ekologiczne produkty, nieprzetworzone. W jej jadłospisie znajdziecie m.in. jajka, ryby, awokado, świeże owoce, a  także mleczko kokosowe, cukinię i marchewkę. Zaś zdrowe, długie i lśniące włosy zawdzięcza z kolei olejowi rzepakowemu, a zdrową skórę oliwie z oliwek.

rossi3