Buty sportowe już dawno przestały kojarzyć nam się z obuwiem na siłownie. Obecnie nosimy je na co dzień, nie tylko ze sportowymi elementami garderoby, ale także i eleganckimi. Problem pojawiał się, gdy zbliżał się sezon jesienno-zimowy, i pożegnanie się z adidasami było konieczne. Jednak nic bardziej mylnego! Sportowe buty nie są zarezerwowane tylko na cieplejsze pory roku. Sięgamy po nie również w sezonie jesień/zima. Firmy, które produkują obuwie sportowe, wyszły naprzeciw naszym potrzebom, projektując specjalne modele przeznaczone na chłodniejsze dni. Są one wykonane z nieprzemakalnych materiałów i posiadają dodatkowe ocieplenie. Mają również wysoką cholewkę, dzięki czemu nadają się również do codziennego użytkowania zimą. Takie udogodnieniom, sprawią, że nie musimy się więcej martwić oto, że zmarzną nam stopy!

Sportowe modele tworzą świetne zestawienie z puchowymi kurtkami i płaszczami. Dobrze wyglądają także z parkami. Fanki sportowej elegancji mają szerokie pole do popisu. Stworzenie

takiego looku w zimowym wydaniu wcale nie jest trudne. Zestawienie obuwia sportowego z eleganckim płaszczem cieszy się coraz większą popularnością. pamiętaj jednak, że kluczem do udanej stylizacji jest harmonia i wyważenie. Niezwykle istotne jest wybranie odpowiedniego koloru obuwia. Buty dobieramy do płaszcza, nie odwrotnie, bowiem to płaszcz ma stanowić bazę stylizacji i to właśnie płaszcz dyktuje warunki całej koncepcji. Do stonowanych kolorów płaszcza czyli szarości, odcieni beżu czy czerń najlepiej spiszą się białe lub czarne adidasy.