Nie ma wątpliwości, że Politycy bywają oceniani nie tylko za swoje decyzje i ich konsekwencje, ale i za prezencję. Dziś pod lupę bierzemy styl Premier Beaty Szydło.

Bata Szydło była swego czasu znana przede wszystkim z miłości do kolorowych broszek i klasycznych garniturów. Jednak z czasem postanowiła sięgnąć po inne elementy garderoby, tym samym zaliczając kilka modowych wpadek. Należy do nich stylizacja na spotkanie z prezydentem Niemiec w 2016 roku. Na nogach Pani Premier mogliśmy zauważyć wyraźne ślady po podkolanówkach.

jastrzabpost jacek dominski

źródło: jastrzabpost Jacek Dominski

Kolejna wpadka to nieodpowiedni dobór broszki. Do prostego biało-czarnego zestawu  Pani Premier dobrała tandetną broszkę – błyszczący kwiatek, który psuł całą stylizację. To kolejny dowód na to, że diabeł tkwi w szczegółach. Burzę wywołała również stylizacja Pani Premier podczas wywiadu dla TVP Beata Szydło o sposobach radzeniach sobie z klęską żywiołową, która ostatnio dotknęła północ Polski. Beata Szydło założyła  trzewiki,  typowo robocze obuwie. Co więcej, wyglądały na lekko znoszone, od razu znalazły się w ogniu krytyki internautów. Jednak oprócz obuwia, możemy się doszukać również wpadki w całym stroju. Nasza Pani Premier ma dość trudną w stylizacji figurę. W tym stroju obcisłe jeansy o niekorzystnej długość skróciły sylwetkę, zaś koszula w spodniach uwydatniła brzuch. A na dodatek marynarka wydawała się zbyt duża, co zaburzyło proporcję miedzy dołem, a górą.

szydło-825x570