Choć obecnie mamy wakacje, to z plecaków nie musimy rezygnować. Przydadzą się podczas wakacji, festiwali i pikników. Stały się one jednym z najmodniejszych dodatków w sezonie wiosna/lato 2016. Trend ten próbował przebić się już od pewnego czasu. I w końcu się udało! Dlatego, jeśli znudziła Ci się Twoja torebka, warto zastąpić ją modnym plecakiem.

Plecaki stanowią świetną alternatywę dla torebek.  Zaletą jest przede wszystkim ich użytkowanie. Są noszone na plecach, dzięki czemu mamy wolne obydwie ręce. A po drugie można spakować do nich naprawdę wiele rzeczy. Plecak przyda się nie tylko podczas spaceru, wyprawy pod namiot, ale również jako dodatek do stylizacji. Stanowi on znakomity wybór dla Pań ceniących sobie luz i sportowy styl. Jednakże są na tyle uniwersalne, że doskonale sprawdzą się również w innych sytuacjach. Jeśli lubicie bawić się modą i chcecie ożywić swój look, koniecznie wybierzcie plecak w letni wzór. Jak co roku, absolutnym hitem na wiosnę i lato są motywy florystyczne. Gustowny plecak ze skóry sprawdzi się w nieco bardziej eleganckich sytuacjach. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, wybierz plecak z połyskującej tkaniny. Popularnością cieszą się również plecaki typu worek, które nie są już tylko zarezerwowane na siłownie, ale również chętnie wybierane jako dodatek na co dzień. Pokochały je nie tylko gwiazdy, ale blogerki i miłośniczki mody. Worki są lekkie, oryginalne i przede wszystkim łatwe do schowania. Kolorystyka zależy od Ciebie. Jednak w tym sezonie nie może zabraknąć najmodniejszych odcieni Rose Quartz i serenity.

plecak2