Dzień matki, ojca, święta, urodziny, imieniny. Okazji do obdarowania drugiej osoby prezentem jest mnóstwo. Prezentów do wybór również ogrom. A co jeśli osoba, której chcemy wręczyć podarunek jest prawdziwym miłośnikiem zwierząt? Co takiej osobie podarować? Dziś Wam podpowiadamy.

Bez wątpienia najlepszym prezentem dla wielbicieli zwierząt, będą prezenty personalizowane. Warto wybrać produkty, które nie tylko pokażą miłość do zwierząt, ale jednocześnie będą praktyczne i funkcjonalne. Takie upominki oferuje sklep Mygiftdna. Dostępne tam produkty  to głównie rzeczy, których używa się na co dzień. Natomiast możliwość dodania graweru sprawia, ze prezent staje się indywidualny i jedyny w swoim rodzaju. Oto nasze propozycje:

ZAPALNICZKA

Zapalniczka z jednorożcem będzie idealnym prezentem dla osoby, która uwielbia unicorny. Zwykły ogień przemieni się w tęczowy płomień! Co więcej, na zapalniczce możesz umieścić napis np. imię osoby, której chcesz podarować upominek. W ten sposób zapalniczka stanie się unikalna i indywidualna.

NOTATNIK

Każdy z Nas ma cele, które chce realizować czy też plany. Dlatego świetnym pomysłem na prezent będzie notatnik, w którym możemy zapisać ważne dla nas informacje. Jak dla prawdziwego wielbiciela zwierząt przystało, notatnik posiada uroczy grawer z ulubionym zwierzakiem np. kotkiem. Do tego można dodać imię osoby, która ma zostać obdarowywana. Zalety notatnika:

  • możliwość personalizacji
  • format A5,
  • wykończony  miękkim materiałem i obszyty na brzegach,
  • składa się z aż 190 stron w kratkę, na których można pisać, rysować, notować i  planować.

DESKA

Dla miłośników zwierząt i jednocześnie gotowania polecamy deskę do krojenia z grawerem np. z kotkiem i napisem „co ja pacze”. Przygotowywanie potraw będzie od razu fajniejsze i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Deska charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Wykonana jest ze sprasowanej trawy bambusowej. Dzięki temu jest wyjątkowa, a do tego wyróżnia się wysoką wytrzymałością.

KUBEK ZE ZDJĘCIEM

Kubek ze zdjęciem to idealny pomysł. Niech na zdjęciu bedzie zwierzak osoby obdarowywanej lub ona ze swoim pupilem. Jesteśmy przekonane, że taki prezent wywoła uśmiech na twarzy. Kawa lub herbata w takim kubku z pewnością będzie smakować o wiele lepiej! Kubek dostępny jest w trzech rozmiarach:

-standard(330ml),

-duży(415ml)

-latte(500ml)

BRELOK

Kolejny pomysł to brelok drewniany do kluczy. Jest nie tylko praktyczny (ułatwi wyszukanie kluczy w torebce 🙂 ), ale również ciekawie się prezentuje. Wykonany jest z eleganckiego i wyszukanego drewna oraz otoczony metalową ramką.

Koniecznie sprawdź jaki inny Pomysł Dla Wielbiciela Zwierząt możesz znaleźć na stronie sklepu 🙂