Delikatne, wyraźne, małe, duże, pojawiają się wszędzie: na bluzkach, spódnicach, spodniach czy dodatkach. Mowa o haftach, które podbiły serca zarówno projektantów jak i miłośniczek mody.

Hafty mogą znajdować się niemalże na każdym materiale. Inaczej się je jednak haftuje. Oprócz odzieży, modne są haftowane buty, torebki, a także ozdoby do włosów czy rękawiczki. Haftowane sukienki to idealny pomysł nie tylko na randkę, ale wyjście z koleżankami czy na co dzień. Wystarczy znaleźć odpowiedni model do danej okoliczności. Możecie postawić na małą czarną zdobioną ornamentami z kolorowych nici czy wersję z haftami w rozmiarze xxl. Zaś decydując się spodnie z dużymi haftami, musicie pamiętać, że nie pasują do wszystkiego i nie są wskazane dla każdej sylwetki. Duże hafty przyciągają uwagę, dlatego niech zdobią element garderoby tej części ciała, która chcecie podkreślić. My stawiamy także na wzory folkowe, które nawiązują do tradycji. Sprawdzony zestaw to jeansy z haftami lub naszywkami połączone z basicową koszulką lub sportową bluzą. Do tego adidasy bądź trampki. A dla Pań lubiących elegancję, polecamy przemycić ją za pomocą szpilek. Popularnością cieszą się również koszule z haftami. W internecie można znaleźć wiele ciekawych inspiracji. Warto je zestawić z jeansami oraz szpilkami. Jeśli nie do końca przekonuje Cię ten trend, postaw na torebkę z haftami. Świetnie podkreśli całą stylizację. Pamiętajmy jednak, aby reszta odzieży była stonowana. To hafty i naszywki mają grać pierwsze skrzypce. Dziś pokazujemy Wam propozycje blogerek: Ewa, Karyn,  i Lilymarlenne. Jak Wam się podobają ich zestawy?