Wypadanie włosów to problem, z którym borykają się zarówno Panie, jak i Panowie. Wpływa na to wiele czynników m.in. nieodpowiedni styl życia, złe odżywianie, ciąża czy stres. W niektórych przypadkach przyczyną są geny, a także przebyte choroby. Istnieje wiele sposobów, aby ograniczyć problem. A co na wypadanie włosów poleca Szkoła Damskiego Stylu? Zdecydowanie mediceuticals.

MEDICEUTICALS – KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

Mediceuticals For Hair Loss to profesjonalna kuracja trychologiczna przeciw wypadaniu włosów. W skład kuracji wchodzi: szampon, odżywka i tonik do skóry głowy. Główną zasadą działania serii Mediceuticals jest zastosowanie trzech amerykańskich patentów :

1) Triaminocapitol ™

a) Hamowanie transformacji DHT odpowiedzialnej za miniaturyzację mieszka włosowego.
b)Stymulacja krążenia krwi w kapilarkach oplatających mieszek włosowy.
c) Poprawa zakotwiczenia cebulki w mieszku włosowym.

2) Nutracell ™

Nutracell jest farmaceutyczną recepturą wykorzystującą działanie pierwiastków do wzrostu włosa. Mikro i makroelementy są niezbędne dla całego organizmu, biorą udział w wielu szlakach biochemicznych istotnych dla naszego zdrowia. W przypadku nadmiernego zużycia minerałów organizm nie dostarcza odpowiedniej ilości do naszego mieszka. Istotne jest aby wówczas zapewnić mu odpowiednią ilość. Do pierwiastków niezwykle ważnych dla wzrostu włosa należą żelazo, mangan, potas, wapń, fosfor, magnez, krzem, jod, sód, siarka.

3) Estrollin ™

Estrollin jest kompleksem witamin i minerałów, które wspomagają pozytywne działanie Triaminocapitolu, tym samym przyczyniają się do niwelowania negatywnych wpływów androgenizacji. W skład kompleksu Estrollinu oprócz witamin E,C,F wchodzi również lecytyna i inositol.

Pierwsze oznaki zatrzymania procesu wypadania włosów widoczne są już w pierwszym miesiącu. Zaś efekt najlepiej widać po trzech miesiącach stosowania kuracji. Kuracja jest bardzo wydajna. Potrzeba niewiele szamponu, a jeszcze mniej odżywki. Duży plus za to, że nie obciąża włosów i łatwo je rozczesać po myciu. Jeśli borykacie się z wypadaniem włosów, koniecznie wypróbuje kurację.