W piątek odbyło się zaprzysiężenie Donalda Trumpa. Jednak oczy całego świata skierowane były nie tylko na nowego prezydenta, ale również pierwszą damę.

Działania, jak i strój pierwszej damy, będą oceniane i analizowane od samego początku. I tak było podczas uroczystej inauguracji prezydenta Ameryki. A wszystko za sprawą sukienki Melanie Trump, która stała się jednym z głównych tematów, podejmowanych przez media.

Melanie Trump rozpoczęła pełnienie roli pierwszej damy w jasnobłękitnej sukience z kaszmirowym żakietem, wysokim kołnierzem, zaprojektowanej przez jednego z najwybitniejszych kreatorów mody – Ralpha Laurena. Uzupełnienie stylizacji stanowiły długie rękawiczki. Strój wzbudził ogromne emocje, bowiem w podobnej kreacji, w 1961 r., pojawiła się Jackie Kennedy na zaprzysiężeniu Johna F. Kennedy’ego. Porównanie stylu do Jackie Kennedy to niewątpliwie największa pochwała. Jednak pojawiły się również głosy, że pierwsza dama zamiast luksusowych strojów, inspirowanych byłą pierwszą damą, mogła wybrać coś.. z sieciówki. Poniżej zdjęcia stylizacji obydwóch Pań. A Wy co sądzicie?

meanie