Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jaki prezent na walentynki dla niego wybrać? Jeżeli nie masz pomysłu na pomysł dla swojej drugiej połówki, skorzystaj z naszej listy spersonalizowanych prezentów.

Jaki prezent na walentynki dla niego?

Wybór walentynkowego prezentu to nie lada wyzwanie. Jeśli masz dość banalnych upominków, postaw na coś oryginalnego. Doskonale sprawdzi się prezent na walentynki od MyGiftDNA. W swojej ofercie mają codzienne rzeczy, ale ich wyjątkowość polega na możliwości wygrawerowania dowolnego napisu czy imienia. Dzięki temu prezent staje się uniwersalny i jedyny w swoim rodzaju. Przedstawiamy nasze pomysły:

1.Zestaw do sushi

Jeśli Twój facet uwielbia sushi, to niezwykle stylowym i wyjątkowym prezentem będzie zestaw do serwowania sushi. Składa się on aż z 9 elementów!  Zachwyca przede wszystkim swoim wyglądem, ale jest również funkcjonalnością. Dzięki niemu Twój facet stworzy przepyszne Sushi dla siebie i oczywiście dla Ciebie 🙂 !  Co więcej, jak wszystkie prezenty w MyGiftDNA, można zestaw spersonalizować. Możesz wybrać dowolny wzór, który będzie widniał na kamiennej podstawce, która wchodzi w skład zestawu. Grawer wykonany jest techniką laserową, co daje gwarancję trwałości i wysokiej jakości. Skład zestawu i wymiary:

  • 2 porcelanowe miseczki – średnica 6 cm, wysokość 3 cm
  • 2 zestawy pałeczek – długość 24 cm
  • 2 podstawki do pałeczek – długość 7 cm
  • Nóż ze stali nierdzewnej – długość 28 cm
  • Drewniana mata do sushi – 25 x 22 cm
  • Kamienna podstawa – 30 x 17 x 1 cm

 

2.Zestaw z piersiówką

Jesteśmy przekonane, że każdy mężczyzna lubi czasem dla rozgrzania wypić sobie napój do zadań specjalnych. A jak się go napić, jak się jest po za domem? To proste! Wystarczy piersiówka. I to nie byle jaka. W MyGiftDNA dostaniesz zestaw składający się z piersiówki, dwóch kieliszków i lejka, a do tego napis „trunek do zadań specjalnych”. Możesz dodać imię swojego ukochanego. Brzmi genialnie, prawda? Zestaw składa się z piersiówki o pojemności 180 ml. Każdy element wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. W ten sposób nie wchodzi w reakcje z żadnym płynem. Zapakowany jest w estetyczne pudełko, dzięki czemu nie musisz się martwić o opakowanie prezentowe.

dav

3.Kieliszki z grawerem

Eleganckie kieliszki do wódki to doskonały pomysł na prezent. Każdy facet chciałby się pochwalić niebanalnymi kieliszkami 🙂  Dodatkowo masz możliwość dodania na nich np. imienia swojego faceta. Kieliszki są wykonane z bezbarwnego szkła przez producenta szkła KROSNO,, o pojemności 40ml. Dostępne są w ilościach:

  • 1 kieliszek
  • 2 kieliszki
  • 4 kieliszki
  • 6 kieliszków

 

4.Elegant – zestaw z portfelem

Jeśli Twój ukochany uwielbia klasykę i elegancję, polecamy zestaw upominkowy składający się z 4 elementów: portfela, breloka na klucze, metalowego długopisu oraz pudełka, wykonanego z eko skóry. Dodatkowo, możesz wygrawerować na nich imię partnera lub jakiś inny napis. Pamiętaj, aby do portfela wrzucić grosik na szczęście ???? Jesteśmy przekonane, że Twojemu facetowi taki upominek się spodoba

5.Kufel do piwa

Szklany kufel o pojemności około 670ml to jeden z najbezpieczniejszych i najfajniejszych prezentów. Oczywiście istnieje możliwość dodania własnego napisu czy też imienia. Dzięki temu prezent jest jedyny w swoim rodzaju. Myslę, że każdy facet chciałby taki kufel 🙂 .Wybierz tekst. „Pan i władca wszechświata” oraz imię. Będzie zachwycony, gwarantujemy Ci to! Taki kufel z pewnością będzie się wyróżniał podczas spotkania z kumplami na oglądanie meczu. Grawer wykonywany jest techniką laserową, dzięki czemu jest wykonany z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Taki kufel można myć w zmywarkach.