Szkoła Męskiego Stylu wychwytuje najnowsze trendy, jakie pojawiają się na modowym rynku. Z powodu zmiennej pogody, jaka doskwiera nam tego lata, postanowiliśmy opublikować trendy, które pojawią się w  kolejnym sezonie. Obserwując męskie kolekcje na jesień i zimę 2015/2016, zwróciliśmy uwagę na futurystyczne propozycje Caroliny Herrery.

Klasyka to synonim elegancji. Proste fasony i nieskomplikowane dodatki stanowią ciekawą propozycję na mroźne dni. Ostatnie tchnienie lata stanowią białe tenisówki i bluzy w marynarskie pasy.  Ten drugi trend będzie pojawiać się jesienią i zimą w postaci pasiastych krawatów. Marynarskie pasy przygasi jednak zieleń. W nadchodzącym sezonie będą królować zimne odcienie – granatowy oraz szmaragdowy. Granatowa marynarka w białe groszki przypomina ciemne niebo okraszone płatkami śniegu. Motyw ten to propozycja dla panów, którzy nie boją się nowych wyzwań i podążają za najnowszymi trendami pojawiającymi się w świecie mody. Idealnie skrojona marynarka to wizytówka mężczyzny, który ceni perfekcję i profesjonalizm. Puchowe kamizelki, miękkie swetry oraz grube płaszcze o prostym kroju sprawdzą się podczas minusowych temperatur. Futurystyczne fasony łagodzą miękkie tkaniny, które dodają lekkości tej niebanalnej kolekcji.

Carolina Herrera stworzyła ciekawe zestawy dla mężczyzn o silnym temperamencie. Casualowe stylizacje w chłodnych kolorach to must have w jesienno-zimowej garderobie!