28.07.2015r. pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska wraz z Klubem Rodzica Naturalnie zrealizowała projekt „NATURALNIE, POWRÓCĘ…”. Organizatorem akcji był również Coco Cafe Club & Restaurant, gdzie odbyło się to wyjątkowe wydarzenie.

Wykład Agnieszki Świst-Kamińskiej miał na celu wsparcie kobiet w powrocie do pracy zawodowej po urlopie macierzyńskim, po przebytych chorobach lub po długim okresie bezrobocia spowodowanym różnymi czynnikami. Prelekcje wygłosiły również: trenerka przedsiębiorczości Grażyna Zalewska-Pawlisz, coach Sylwia Krysa oraz coach Ina Markiewicz. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mam, które przybyły do Coco Cafe Club & Restaurant wraz ze swoimi pociechami. Kobiety dowiedziały się tego, jak powrócić na rynek pracy stylowo i z klasą. Poznały również nowe możliwości, z jakich można korzystać poza etatem. Bycie mamą to wspaniała droga do samorealizacji. Projekt „NATURALNIE, POWRÓCĘ…” ukazuje, jak uzyskać życiowe spełnienie na różnych polach.

Bardzo dziękujemy wszystkim Patronom Medialnym, Partnerom i Współorganizatorom za włączenie się w realizację tego wspaniałego projektu.

Składamy serdeczne podziękowanie TELEWIZJI POLSKIEJ S.A. – ODDZIAŁ GDAŃSK, za objęcie tego wydarzenia patronatem medialnym! Zapraszamy do obejrzenia ciekawej relacji.

Agnieszka Świst-Kamińska

Agnieszka Świst-Kamińska