Szkolenie z wystąpień publicznych

Czujesz lęk przed wystąpieniami? Poznaj podstawowe techniki prezentacji i odkryj znaczenie komunikacji niewerbalnej.

Szkolenie z asertywności

Naucz się wyrażać swoje zdanie, bronić własnych interesów i dążyć do realizacji założonych celów.

Szkolenie z autoprezentacji

Odnajdź swój styl. Autoprezentacja to także kreowanie wizerunku za pomocą wyglądu. Pokazuję, jak wizerunek przekłada się na osiąganie konkretnych celów.

Kursy makijażu I i II stopnia

Dzięki warsztatom wykonasz stonowany make-up do pracy, profesjonalny makijaż fotograficzny na sesję ślubną czy modne smoky eyes w stylu Kim Kardashian.

Szkolenie z savoir vivre

Dowiedz się, jak dobierać strój i język do okazji, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Szkolenie z budowania wizerunku

Dowiedz się, jak kontrolować postawę, gestykulację i mimikę twarzy Poznaj zasady doboru garderoby do sylwetki i okazji.

Szkolenie z komunikacji

Poznaj zasady skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej, aby być lepiej odbieranym przez innych, usprawnić pracę w zespole i zarządzać sytuacjami konfliktowymi.

Szkolenie z obsługi klienta

Dowiedz się, kim jest nowoczesny klient i jakie są jego oczekiwania. Naucz się odbierać wysyłane przez niego sygnały, zarówno werbalne, jak i niewerbalne.

Sprawdź więcej

Szkolenie z radzenia sobie ze stresem

Zacznij kontrolować swoje emocje w trudnych sytuacjach. Bądź postrzegany jako osoba bardziej kompetentna, inteligentna i godna zaufania.