Singielka nie raz budzi wielkie emocje. Przez jednych uważana za osobę kojarząca się z wolnością i niechęcią do związków, a przed drugich  uważana za starą pannę. A jakmi kobietami są kobiety żyjące w pojedynkę? Jest kilka typów singielek i dziś przedstawimy je i opiszemy.

PRACOHOLICZKA

Kobieta, która jest w związku, ale ze swoją pracą. Nie ma czasu na marudzenie i narzekanie na swoje życie towarzyskie, bowiem pracuje dniami i nocami. 100% uwagi poświęca swojej pracy i skupia się tylko i wyłącznie na pracy. Mężczyzna tylko by ją rozproszył i nie zrozumiał jej kariery. Ponadto musiałaby go wcisnąć w kalendarzu pomiędzy video-konferencją, a spotkaniem z bardzo ważnym inwestorem.

POSZUKIWACZKA

Kobieta spędzająca połowę swojego życia na szukaniu partnera – w klubie, w bibliotece, na portalach randkowym. Umawia się na randki, ma mnóstwo adoratorów, jednakże nie spotkała tego jedynego. To niczy Indiana Jones w poszukiwaniu Świętego Graala. Wierzy w prawdziwą miłość i szuka swojej drugiej połówki. Ma zaplanowany scenariusz swojej miłości wraz ze ślubem i gromadką dzieci.

FENIKS

Feniks to kobieta po ciężkim rozstaniu, która została zraniona. Jej celem jest powstać z popiołów i odrodzić się na nowo w nowej postaci. Nie wie czy będzie szukała mężczyźni, a jeśli będzie to nie wie jakiego. Obecnie czuje się zraniona i ma motywację do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

SINGIELKA Z WYBORU

To kobieta, która nie wierzy w miłość i nie skupia na tym uwagi. Chce być sama i pewnie to się nie zmieni. Ma swoje życie towarzyskie, pełno przyjaciół i to jej odpowiada. Woli wyjść na imprezę, umówić się bez żadnych zobowiązań. Posiada kilku adoratorów, którzy spełniają jej zachcianki i tym się zadowala. Nie chce wiązać się na stałe, ponieważ ceni sobie niezależność.

KSIĘŻNICZKA
W swojej wieży czeka na księcia, który przyjedzie na białym runmaku ze złotym pierścionkiem. Wypatruje z okna lśniącej zbroi, jednak dopatrzeć się nie może. Pozwala się adorować, ale sama jest pasywna i do tego bardzo wybredna. Stawia wymagania, choć nie zawsze sama je spełnia.

NIEZDECYDOWANA

Ma wielu adoratorów, ale ciągle zastanawia się czy miłość jest dla niej. Z jednej strony ceni sobie wolność i niezależność, z drugiej marzy jej się wielka prawdziwa miłość, której zazdrości koleżankom.

 DESPERACKA PANNA MŁODA

To typ singielki, której głównym celem w zżyciu jest wyjście za mąż. Ma już listę gości, upatrzoną sukienkę, zamówioną cukiernie i sale. Już na pierwszej randce mówi o ślubie. Nie interesuje jej teraźniejszość, ponieważ wciąż myśli o swojej przyszłości i białym welonie. Nic dziwnego, że skutecznie odstrasza facetów.

A czy któryś z typów pasuje do Ciebie?

.