Style coaching - Szkoła Męskiego • Damskiego Stylu

Strój biznesowy to nie tylko dobrej jakości garnitur, modny krawat oraz buty z górnej półki. To przede wszystkim odpowiednio skomponowane barwy, dobrze dobrany krój oraz ukrycie wad i unaocznienie zalet sylwetki. Strojem możemy wyrazić nie tylko swoje emocje, ale również zbudować autorytet. Daje nam niezwykłą możliwość do ukrycia bądź uzewnętrznienia swoich zamiarów czy kreowania zaufania. Równie ważny jest zapach – dostosowany do pory dnia oraz roku, który gwarantuje wzbudzenie zainteresowania. Ubiór to nie tylko nakrycie wierzchnie, ale przede wszystkim pomocnik w biznesie!

STWÓRZ SWÓJ IDEALNY WIZERUNEK!

Często przed ważną rozmową przygotowujemy setki argumentów lub schematów. Równie często mimo doskonałego przygotowania, rozmowy nie układają się po naszej myśli. Tylko cztery sekundy decydują o odbiorze naszej osoby podczas pierwszego kontaktu. W tym czasie w podświadomości budujemy obraz naszego rozmówcy, jego możliwości, cechy oraz zamiary. Ogromną część w odgrywa nasz ubiór. Obniżenie bariery pierwszego kontaktu, czyli dostosowanie ubioru do rozmówcy i okoliczności nie tylko gwarantuje pozytywny odbiór naszej osoby ale przede wszystkim ułatwia rozmowy i negocjacje.

POZWÓL SOBIE POMÓC I ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ

W ramach oferty Klient przechodzi kompleksową metamorfozę wewnętrzną i zewnętrzną. Zmiana ma na celu poprawę samooceny, odzyskanie wiary w siebie i wytyczenie nowych celów. Jest to proces uwieczniony trwałymi zmianami.

Konsultacje style coachingowe to doskonała oferta dla każdego, kto chciałby zmienić nie tylko swoją garderobę, ale również swoje życie. Dzięki nim można spojrzeć na wiele aspektów z całkiem nowej perspektywy.

Doradztwo wizerunkowe polecane jest dla indywidualnych przedsiębiorców, managerów oraz kadry zarządzającej.

Aby poznać pełną ofertę zapraszamy do kontaktu.