Zastanawiasz się, jakie będą modne kolory na wiosnę 2021? Przedstawiamy barwy, których nie może zabraknąć w wiosennej garderobie!

wiosenne modne kolory

Modne kolory na wiosnę 2021

Wiosna to okres, w którym zamiast szarości wybieramy kolory. Jakie będą modne na wiosnę 2021 roku? Oto one:

Beże

Odcienie beżu święcą triumfy. Doskonale sprawdzą się niezależnie od pory roku. Są uniwersalne i pięknie komponują się z innymi barwami. W tym roku nosimy przede wszystkim ecru, camel. Obowiązkowo zaopatrz się w trencz. Świetnie sprawdzą się również camelowe płaszcze szlafrokowe. poratują nas w nieco chłodniejsze dni (choć niech takich wiosną będzie jak najmniej!).

Pastele

Nie ma wątpliwości, że pastele to barwy, które królują wiosną. One po prostu są nieodłącznym elementem wiosenno-letniej garderoby. nie bój się mięty, wciąż modnego baby blue czy pastelowego różu. W ciepłe dni postaw na zwiewną sukienkę w odcieniu różu. Doskonale sprawdzą się materiałowe spodnie baby blue oraz aksamitny top w kolorze mięty. te dwie barwy znakomicie się ze sobą komponują! Możesz również wybrać żółty – przepięknie podkreśli letnią opaleniznę.

modne kolory wiosenne

Czerwień

W tym sezonie nie może zabraknąć czerwieni. Czerwień występuje w wielu odcieniach, a więc odpowiednio dobrana podkreśli każdy typ karnacji. Czerwień pasuje blondynkom, szatynkom, brunetką, a także paniom o rudych włosach. Nosimy ją nie tylko na ubraniach i butach, ale również i na ustach!

Fiolet

Fiolet już od kilku sezonów święci triumfy. I nic nie wskazuje na to, ze to się zmieni. Ten kolor pokochali projektanci oraz miłośniczki mody na całym świecie. Wciąż modny jest liliowy, który już w tamtym roku cieszył się ogromną popularnością. Ale nie tylko lila jest modna. Wybierzmy również inne odcienie fioletu.

Żółty

W tym sezonie stawiamy na limonkę oraz odcień kanarkowy. Te dwie barwy to absolutny must have! Ich nie może zabraknąć w wiosenno-letniej garderobie. Kolor żółty przepięknie podkreśli opaleniznę. Doskonale sprawdzą się sukienki, ale również kobiece garnitury, które święcą triumfy już od kilku dobrych sezonów.

wiosenne kolory