Walentynki to dzień zakochanych. Jak się ubrać? To zależy, gdzie zabierasz swoją drugą połówkę. Jeśli idziesz ze swoją drugą połówką do eleganckiej restauracji, postaw na klasyczny garnitur. Jednak jeśli sytuacja nie wymaga stroju formalnego, zamiast spodni garniturowych wybierz wygodne jeansy. Oprócz bukietu kwiatów, czekoladek i zarezerwowanego miejsca w restauracji czy kinie, nie zapomnij o ubiorze adekwatnym do miejsca, które zamierzacie odwiedzić. Z tego względu przedstawiamy 7 stylizacji na rożne walentynkowe okoliczności. 

Jeśli poszukujesz szczegółowych i wnikliwych informacji na temat męskiej mody, zajrzyj do naszego Vademecum Męskiego Stylu.

1.Walentynkowa męska stylizacja z bordowym sweterkiem

Nasza pierwsza propozycja to sweter bordo i jasnoniebieska koszula. Do tego ciepły płaszcz, jeansy i sznurowane obuwie.

stylizacja męska walentynki

2. Odważna walentynkowa stylizacja z czerwonym garniturem

Czerwone spodnie, krawat i biała koszula świetnie się sprawdzą. Do tego czerwona kurtka. Postaw również na dodatki w postaci czarnego paska  i wybierz lakierowane obuwie.

czerwony garnitur na walentynki

3. Stylizacja z bordową marynarką i koszulą w kratę

Wybierając się na kolację walentynkową ze swoją drugą połówką, nie musisz zakładać garnituru. Bardzo fajne zestawienie będzie tworzyć koszula w kratę z białymi spodniami, a do tego marynarka np. w bordowym odcieniu. Nie zapomnij o eleganckich butach i dodatku w postaci zegarka! Jeśli pogoda nie dopisze, białe spodnie zamień na takie w ciemniejszym odcieniu.

męska stylizacja na walentynki z bordową marynarką

 

4. Klasyczna stylizacja na walentynkowy wieczór

Propozycja z białą koszulą idealna na randkę w wytwornym miejscu. Taki strój i odpowiednie zachowanie to gwarancja sukcesu – zdobycia kobiecego serca.

stylizacja na walentynkowe wyjście

5. Stylizacja na walentynkowy spacer

Rękawiczki to niezbędny dodatek w sezonie jesień-zima. Jednak oprócz funkcji ochronnej przez zimnem i wiatrem, pełnią funkcję dekoracyjną. Stanowią świetne podkreślenie charakteru stroju.

walentynkowa męska stylizacja z rękawiczkami

6. Zestaw na walentynki dla zabieganych

Propozycja dla Panów, którzy na walentynkową randkę udają się prosto z pracy – to koszula połączona ze spodniami typu chino. Do tego marynarka o sportowym kroju i obuwie typu slip-on.

Stylizacja męska casual

7. Stylizacja w brązach

Krawat to jeden z najczęściej wybieranych dodatków męskich. Świetnie uzupełnia stylizacje, zarówno te luźniejsze jak i eleganckie. Polecamy połączenie jasnoniebieskiej koszuli z odcieniami brązu – jaśniejszym płaszczem oraz ciemniejszą kamizelką i spodniami. Całość uzupełnia wyrazisty krawat.

stylizacja walentynkowa z krawatem