Zgodnie z zasadą slow fashion, nie kupujemy więcej ubrań, tylko lepsze. W szafie nie musi być kilkanaście par spodni, koszuli czy marynarek. Wystarczy tylko kilka, aby móc stworzyć ciekawe zestawy na cały tydzień. Wydaje się niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Dziś Wam to udowodnimy.

Panowie, aby stworzyć zestawy na cały tydzień, będziecie potrzebowali:

– 2 par butów

– 1 pasek

– 2 marynarki w różnych kolorach

-1 bluzę

– 3 pary spodni ( w tym jedne jeansy)

– 1 krawat

– 3 koszule w różnych odcieniach

Dzięki posiadaniu rzeczy w stylu formalnym, jak i nieformalnym, możecie stworzyć zestawy zarówno do pracy, jak i na wyjście ze znajomymi. Te 13 rzeczy daje pole manewru w kwestii kombinowania.
Chcesz poznać tajniki łączenia kolorów? Jak sprawnie dobrać dodatki? Jak ubrać się w stylu formalnym lub nieformalnym? Zapraszamy na pełne szkolenie z zakresu dla gentelmenów. Więcej informacji znajdziecie na  stronie Szkoły Męskiego Stylu: http://szkolameskiegostylu.pl.